• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ACT glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    ACT 1 meter Singlemode 9/125 OS2 fanout patchkabel 1 X MTP female - 6 X LC duplex 12 vezels Fiber optic kabel
    (RL7871)
      ACT RL7871. Cable length: 1 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OS2, Connector 1: MPO / MTP, Connector 2: 12x LC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male / Female, Full duplex, Cable colour: Yellow
    84,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2 meter Multimode 50/125 OM4 fanout patchkabel 1 X MTP female - 6 X LC duplex 12 vezels Fiber optic kabel
    (RL7852)
      ACT RL7852. Cable length: 2 m, Fibre optic type: OM4, Connector 1: MPO / MTP, Connector 2: 12x LC, Core diameter: 50 µm, Connector gender: Male / Female, Cable colour: Yellow
    86,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 8 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL4101)
      ACT RL4101. Cable length: 10 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OS2, Connector 1: 8x LC, Connector 2: 8x LC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male / Male, Cable colour: Yellow
    88,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7741)
      ACT RL7741. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet
    106,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3 meter Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7803)
      ACT RL7803. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    116,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 30 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 8 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL4103)
      ACT RL4103. Cable length: 30 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OS2, Connector 1: 8x LC, Connector 2: 8x LC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male / Male, Cable colour: Yellow
    117,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 60m Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudigmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2306)
      ACT RL2306. Lengte snoer: 60 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 4x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Yellow,Multicolour
    126,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 5 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7705)
      ACT RL7705. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Aqua
    126,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 40 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 8 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL4104)
      ACT RL4104. Lengte snoer: 40 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 8x LC, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    132,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 10 meter Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7810)
      ACT RL7810. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    134,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 70m Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudigmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2307)
      ACT RL2307. Lengte snoer: 70 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 4x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Yellow,Multicolour
    138,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 12 meter Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7792)
      ACT RL7792. Lengte snoer: 12 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    139,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 12 meter Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7812)
      ACT RL7812. Lengte snoer: 12 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    139,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 7 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7747)
      ACT RL7747. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet
    140,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 7 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7767)
      ACT RL7767. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet
    140,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 80m Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudigmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2308)
      ACT RL2308. Lengte snoer: 80 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 4x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Yellow,Multicolour
    150,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7770)
      ACT RL7770. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet
    156,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 60 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 8 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL4106)
      ACT RL4106. Cable length: 60 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OS2, Connector 1: 8x LC, Connector 2: 8x LC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male / Male, Cable colour: Yellow
    161,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 70 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 8 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL4107)
      ACT RL4107. Cable length: 70 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OS2, Connector 1: 8x LC, Connector 2: 8x LC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male / Male, Cable colour: Yellow
    176,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 15 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7755)
      ACT RL7755. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet
    184,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7760)
      ACT RL7760. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet
    213,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 130m Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudigmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2313)
      ACT RL2313. Lengte snoer: 130 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Turquoise
    224,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 110 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 8 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL4111)
      ACT RL4111. Lengte snoer: 110 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 8x LC, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    234,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 190m Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudigmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2319)
      ACT RL2319. Lengte snoer: 190 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Turquoise
    309,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 130 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2413)
      ACT RL2413. Cable length: 130 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OM3, Connector 1: 4x LC, Connector 2: 4x LC, Core diameter: 50 µm, Connector gender: Male / Male, Cable colour: Aqua
    321,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 170 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 8 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL4117)
      ACT RL4117. Lengte snoer: 170 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 8x LC, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    321,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 210 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2321)
      ACT RL2321. Lengte snoer: 210 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 4x LC, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    330,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 180 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 8 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL4118)
      ACT RL4118. Cable length: 180 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OS2, Connector 1: 8x LC, Connector 2: 8x LC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male / Male, Cable colour: Yellow
    336,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic connector, 90 m, Geel Kabelkleur Fiber optic kabel
    (RL4209)
      ACT RL4209. Cable length: 90 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OM3, Connector 1: LC, Connector 2: 8x LC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male, Cable colour: Yellow
    349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 50 meter multimode 50/125 OM3 duplex fiber patch kabel met LC en IP67 LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL7150)
      ACT RL7150. Lengte snoer: 50 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC ODVA, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Zwart
    362,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 250 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2325)
      ACT RL2325. Cable length: 250 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OS2, Connector 1: 4x LC, Connector 2: 4x LC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male / Male, Cable colour: Yellow
    383,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 250 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2425)
      ACT RL2425. Lengte snoer: 250 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 4x LC, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    566,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic connector, 160 m, Geel Kabelkleur Fiber optic kabel
    (RL4216)
      ACT RL4216. Lengte snoer: 160 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    566,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 280 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2428)
      ACT RL2428. Lengte snoer: 280 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 4x LC, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    627,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic connector, 190 m, Geel Kabelkleur Fiber optic kabel
    (RL4219)
      ACT RL4219. Cable length: 190 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OM3, Connector 1: LC, Connector 2: 8x LC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male, Cable colour: Yellow
    658,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 200 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel 8 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL4220)
      ACT RL4220. Lengte snoer: 200 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 8x LC, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Transparant
    689,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3800)
      ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9 / 125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC / APC en SC / PC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / PC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    18,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0.5m 50/125µm OM3 Fiber optic kabel
    (RL9600)
      ACT 0.5m 50 / 125µm OM3. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    18,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT SC-ST 9/125um OS1 Duplex 1.50m (RL2951) 1.5m Fiber optic kabel
    (RL2951)
      ACT SC-ST 9 / 125um OS1 Duplex 1.50m (RL2951) 1.5m. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1,5m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3651)
      ACT RL3651. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    19,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL5900)
      ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Groen
    19,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9601)
      ACT RL9601. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    19,- excl. btw
    Voorraad: 399
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901) Fiber optic kabel
    (RL9901)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 1m (RL9901). Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 324
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1603)
      ACT RL1603. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Yellow,Multicolour
    20,- excl. btw
    Voorraad: 22
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL1505)
      ACT RL1505. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    21,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1702)
      ACT RL1702. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    21,- excl. btw
    Voorraad: 48
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 7m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8907)
      ACT RL8907. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Black,Blue,Red,White
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 7m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9907)
      ACT RL9907. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 3m Singlemode 9/125 OS2 G657A duplex uniboot fiber kabelmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL6203)
      ACT RL6203. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    23,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m Singlemode 9/125 OS2 G657A duplex uniboot fiber kabelmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL6205)
      ACT RL6205. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue,White
    24,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3915)
      ACT RL3915. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Geel
    25,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmetmTRJ en LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9105)
      ACT RL9105. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    26,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9610)
      ACT RL9610. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT LC 9/125 OS2 fiber pigtail set of 12 pieces Fiber optic kabel
    (RL9980)
      ACT RL9980. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Multi kleuren
    26,- excl. btw
    Voorraad: 37
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC/APC8 connectoren Fiber optic kabel
    (RL2610)
      ACT RL2610. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Green
    27,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3015)
      ACT RL3015. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    27,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex 15m (RL3515) Fiber optic kabel
    (RL3515)
      ACT SC-SC 50 / 125um OM2 Duplex 15m (RL3515). Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Oranje
    28,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC 50/125 OM3 fiber pigtail set of 12 pieces Fiber optic kabel
    (RL9680)
      ACT RL9680. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Black,Blue,Brown,Green,Grey,Orange,Pink,Red,Turquoise,Violet,White,Yellow
    30,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3020)
      ACT RL3020. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    31,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 25m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9025)
      ACT RL9025. Lengte snoer: 25 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    34,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 20m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9620)
      ACT RL9620. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 30m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9530)
      ACT RL9530. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    38,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT OM4, SC-SC, 50/125, 20m Fiber optic kabel
    (RL3720)
      ACT OM4, SC-SC, 50 / 125, 20m. Lengte snoer: 20 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    43,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet E2000/APC en LC/UPC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3201)
      ACT RL3201. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x E-2000 (APC), Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    51,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 25m LSZHmultimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9725)
      ACT RL9725. Lengte snoer: 25 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet,Grey
    51,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 50m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL1550)
      ACT RL1550. Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    52,- excl. btw
    Voorraad: 36
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudigmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2302)
      ACT RL2302. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 4x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Yellow,Multicolour
    79,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 3 meter Singlemode 9/125 OS2 fanout patchkabel 1 X MTP female - 4 X LC duplex 8 vezels Fiber optic kabel
    (RL7863)
      ACT RL7863. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    82,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2 meter Multimode 50/125 OM3 fanout patchkabel 1 X MTP female - 6 X LC duplex 12 vezels Fiber optic kabel
    (RL7832)
      ACT RL7832. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 12x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Aqua
    83,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2 meter multimode 50/125 OM3 duplex fiber patch kabel met LC en IP67 LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL7102)
      ACT RL7102. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC ODVA, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Zwart
    87,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3 meter Singlemode 9/125 OS2 fanout patchkabel 1 X MTP female - 6 X LC duplex 12 vezels Fiber optic kabel
    (RL7873)
      ACT RL7873. Cable length: 3 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OS2, Connector 1: MPO / MTP, Connector 2: 12x LC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male / Female, Full duplex, Cable colour: Yellow
    89,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5 meter Multimode 50/125 OM3 fanout patchkabel 1 X MTP female - 4 X LC duplex 8 vezels Fiber optic kabel
    (RL7825)
      ACT RL7825. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Aqua
    90,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder