• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ACT glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    ACT 20m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8920)
      ACT RL8920. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    27,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 15m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL1515)
      ACT RL1515. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    28,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet SC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL2515)
      ACT RL2515. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 15m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8015)
      ACT RL8015. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    28,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8820)
      ACT RL8820. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC / APC, Aansluiting 2: 2x LC / PC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    29,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3615)
      ACT RL3615. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 10mmultimode 50/125 OM3 duplex ruggedized fiber kabelmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL5201)
      ACT RL5201. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blue,Black,Grey,Red,Yellow
    30,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL1520)
      ACT RL1520. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    31,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex 20m (RL3520) Fiber optic kabel
    (RL3520)
      ACT SC-SC 50 / 125um OM2 Duplex 20m (RL3520). Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Oranje
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 30m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3930)
      ACT RL3930. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Geel
    31,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8520)
      ACT RL8520. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    31,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 25m LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1825)
      ACT RL1825. Lengte snoer: 25 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    34,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 30m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en SC/PC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3830)
      ACT RL3830. Lengte snoer: 30 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC / APC, Aansluiting 2: 2x SC / PC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue,Green
    34,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7620)
      ACT 20 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren. Lengte snoer: 20 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 50m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8950)
      ACT RL8950. Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    40,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 50m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en SC/PC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3850)
      ACT RL3850. Lengte snoer: 50 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC / APC, Aansluiting 2: 2x SC / PC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue,Green
    44,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 50m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8850)
      ACT RL8850. Lengte snoer: 50 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC / APC, Aansluiting 2: 2x LC / PC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    44,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 50m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet SC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL2550)
      ACT RL2550. Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    52,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1 meter Multimode 50/125 OM3 fanout patchkabel 1 X MTP female - 4 X LC duplex 8 vezels Fiber optic kabel
    (RL7821)
      ACT RL7821. Cable length: 1 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OM3, Connector 1: MTP, Connector 2: 8x LC, Core diameter: 50 µm, Connector gender: Male / Female, Cable colour: Aqua
    72,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2401)
      ACT 10 meter Multimode 50 / 125 OM3 indoor / outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 4x LC, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    77,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 50mmultimode 50/125 OM3 duplex ruggedized fiber kabelmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL5205)
      ACT RL5205. Lengte snoer: 50 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blue,Black,Red,White,Yellow
    80,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5 meter Multimode 50/125 OM3 polarity B fiber patch cable with MTP female connectors Fiber optic kabel
    (RL7725)
      ACT RL7725. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Aqua
    122,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7745)
      ACT RL7745. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet
    128,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 30 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel 8 voudig met LC connectoren (RL4203) Fiber optic kabel
    (RL4203)
      ACT RL4203. Lengte snoer: 30 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    164,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 100 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2410)
      ACT RL2410. Cable length: 100 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OM3, Connector 1: 4x LC, Connector 2: 4x LC, Core diameter: 50 µm, Connector gender: Male / Male, Cable colour: Aqua
    260,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 140 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 8 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL4114)
      ACT RL4114. Lengte snoer: 140 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 8x LC, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    278,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 280 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2328)
      ACT RL2328. Lengte snoer: 280 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 4x LC, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    423,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 290 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2329)
      ACT RL2329. Lengte snoer: 290 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 4x LC, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    436,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 230 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2423)
      ACT RL2423. Lengte snoer: 230 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 4x LC, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    525,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic connector, 180 m, Geel Kabelkleur Fiber optic kabel
    (RL4218)
      ACT RL4218. Lengte snoer: 180 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    627,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC 50/125µm OM3 pigtail Fiber optic kabel
    (RL9695)
      ACT LC 50 / 125µm OM3 pigtail. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: Pigtail, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    11,- excl. btw
    Voorraad: 369
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel simplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9992)
      ACT RL9992. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Yellow,Blue
    15,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8900)
      ACT RL8900. Cable length: 0.5 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OS2, Connector 1: LC, Connector 2: SC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male / Male, Full duplex, Cable colour: Yellow
    17,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1,5m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet SC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL2551)
      ACT RL2551. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1,5m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3051)
      ACT RL3051. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3501) 1m Fiber optic kabel
    (RL3501)
      ACT SC-SC 50 / 125um OM2 Duplex (RL3501) 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL1502)
      ACT RL1502. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet SC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL2502)
      ACT RL2502. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT SC-ST 9/125um duplex 2.00m (RL2902) 2m Fiber optic kabel
    (RL2902)
      ACT SC-ST 9 / 125um duplex 2.00m (RL2902) 2m. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1701)
      ACT RL1701. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    20,- excl. btw
    Voorraad: 109
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1801)
      ACT RL1801. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    20,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8802)
      ACT RL8802. Lengte snoer: 2 m, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    20,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 2m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC/APC8 en SC/APC8 connectoren Fiber optic kabel
    (RL2702)
      ACT RL2702. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Green
    21,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9005)
      ACT RL9005. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    21,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2mmultimode 50/125 OM3 duplex uniboot fiber kabelmet LC connectorenmet extror Fiber optic kabel
    (RL6302)
      ACT RL6302. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blue,White
    22,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
    (RL9703)
      ACT 3m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    22,- excl. btw
    Voorraad: 636
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1610)
      ACT RL1610. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC / APC, Aansluiting 2: 2x SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Green
    23,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC/APC8 connectoren Fiber optic kabel
    (RL2603)
      ACT RL2603. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Green
    23,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet ST en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2010)
      ACT RL2010. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet SC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL2510)
      ACT RL2510. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmetmTRJ en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL5002)
      ACT RL5002. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
    (RL8705)
      ACT 5m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    24,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL1015)
      ACT RL1015. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    27,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8815)
      ACT RL8815. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC / APC, Aansluiting 2: 2x LC / PC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    27,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmetmTRJ en LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9110)
      ACT RL9110. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    29,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet SC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL2520)
      ACT RL2520. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    31,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 30m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8830)
      ACT RL8830. Lengte snoer: 30 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC / APC, Aansluiting 2: 2x LC / PC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    34,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT LC 50/125 OM4 fiber pigtail set 12 stuks Fiber optic kabel
    (RL3780)
      ACT RL3780. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Black,Blue,Brown,Green,Grey,Orange,Pink,Red,Turquoise,Violet,White,Yellow
    36,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 30m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet SC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL2530)
      ACT RL2530. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    38,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20mmultimode 50/125 OM3 duplex ruggedized fiber kabelmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL5102)
      ACT RL5102. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blue,Grey,White,Yellow
    43,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 50m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7950)
      ACT RL7950. Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    43,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 40m Singlemode 9/125 OS2 duplex ruggedized fiber kabelmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL5604)
      ACT RL5604. Lengte snoer: 40 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    48,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 50m LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1750)
      ACT RL1750. Lengte snoer: 50 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    49,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 50m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9050)
      ACT RL9050. Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    50,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT OM4, SC-SC, 50/125, 30m Fiber optic kabel
    (RL3730)
      ACT OM4, SC-SC, 50 / 125, 30m. Lengte snoer: 30 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    56,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic splitter 1x LC naar 2x LC 9/125µm OS2 Fiber optic kabel
    (FA2042)
      ACT Fiber optic splitter 1x LC naar 2x LC 9 / 125µm OS2. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Wit
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 1 meter Singlemode 9/125 OS2 fanout patchkabel 1 X MTP female - 4 X LC duplex 8 vezels Fiber optic kabel
    (RL7861)
      ACT RL7861. Cable length: 1 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OS2, Connector 1: MPO / MTP, Connector 2: 8x LC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male / Female, Full duplex, Cable colour: Yellow
    76,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1 meter Multimode 50/125 OM3 fanout patchkabel 1 X MTP female - 6 X LC duplex 12 vezels Fiber optic kabel
    (RL7831)
      ACT RL7831. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 12x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Aqua
    79,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2 meter Multimode 50/125 OM4 fanout patchkabel 1 X MTP female - 4 X LC duplex 8 vezels Fiber optic kabel
    (RL7842)
      ACT RL7842. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet
    79,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1 meter Multimode 50/125 OM4 fanout patchkabel 1 X MTP female - 6 X LC duplex 12 vezels Fiber optic kabel
    (RL7851)
      ACT RL7851. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: 12x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet
    80,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1 meter multimode 50/125 OM3 duplex fiber patch kabel met LC en IP67 LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL7101)
      ACT RL7101. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC ODVA, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Zwart
    81,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5 meter Singlemode 9/125 OS2 fanout patchkabel 1 X MTP female - 4 X LC duplex 8 vezels Fiber optic kabel
    (RL7865)
      ACT RL7865. Cable length: 5 m, Cable type: ADSS, Fibre optic type: OS2, Connector 1: MPO / MTP, Connector 2: 8x LC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male / Female, Full duplex, Cable colour: Yellow
    81,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder