• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ACT glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    ACT 20m LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1720)
      ACT RL1720. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    31,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8620)
      ACT RL8620. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    34,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC 9/125µm OS2 pigtail Fiber optic kabel
    (RL9995)
      ACT LC 9 / 125µm OS2 pigtail. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: Pigtail, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    10,- excl. btw
    Voorraad: 80
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic .....
    (RL1800)
      ACT RL1800. Cable length: 0.5 m, Cable type: LSZH, Fibre optic type: OS2, Connector 1: LC, Connector 2: SC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male / Male, Full duplex, Cable colour: Yellow
    17,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1600)
      ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9 / 125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC / APC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3602)
      ACT RL3602. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    19,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1,5m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8051)
      ACT RL8051. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1,5m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8551)
      ACT RL8551. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8603)
      ACT RL8603. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    20,- excl. btw
    Voorraad: 171
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8505)
      ACT RL8505. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    21,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9505)
      ACT RL9505. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 10m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL1510)
      ACT RL1510. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7010)
      ACT RL7010. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7510)
      ACT RL7510. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    25,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
    (RL9705)
      ACT 5m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    25,- excl. btw
    Voorraad: 119
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7515)
      ACT RL7515. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    28,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10mmultimode 50/125 OM3 duplex ruggedized fiber kabelmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL5101)
      ACT RL5101. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blue,Grey,White,Yellow
    31,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7520)
      ACT RL7520. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    31,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 25m LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1725)
      ACT RL1725. Lengte snoer: 25 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    34,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic .....
    (RL1830)
      ACT 30 meter LSZH Singlemode 9 / 125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren. Lengte snoer: 30 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Zwart / Geel
    37,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
    (RL8720)
      ACT 20m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    43,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 50m Singlemode 9/125 OS2 duplex ruggedized fiber kabelmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL5405)
      ACT RL5405. Lengte snoer: 50 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    56,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 50m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
    (RL9750)
      ACT 50m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    82,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3 meter Multimode 50/125 OM3 fanout patchkabel 1 X MTP female - 6 X LC duplex 12 vezels Fiber optic kabel
    (RL7833)
      ACT RL7833. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 12x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Aqua
    88,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 12 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7772)
      ACT RL7772. Lengte snoer: 12 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet
    168,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 90mmultimode 50/125 OM3 fiber tight buffer kabel 4 voudigmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2109)
      ACT RL2109. Lengte snoer: 90 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 4x LC, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Blue
    235,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL1001)
      ACT RL1001. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad: 35
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL1500)
      ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet ST en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2001)
      ACT RL2001. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3901)
      ACT RL3901. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    18,- excl. btw
    Voorraad: 32
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1602)
      ACT RL1602. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC / APC, Aansluiting 2: 2x SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Black,Red
    19,- excl. btw
    Voorraad: 33
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3902)
      ACT RL3902. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7002)
      ACT RL7002. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad: 78
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1,5m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC en STconnectoren Fiber optic kabel
    (RL7651)
      ACT RL7651. Lengte snoer: 1,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blue,Black,Grey,Red
    19,- excl. btw
    Voorraad: 52
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8903)
      ACT RL8903. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 108
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 2m (RL9902) Fiber optic kabel
    (RL9902)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 2m (RL9902). Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 460
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0,5mmultimode 50/125 OM3 duplex uniboot fiber kabelmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL6100)
      ACT RL6100. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blue,White
    20,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7003)
      ACT RL7003. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    20,- excl. btw
    Voorraad: 92
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0,5m Singlemode 9/125 OS2 G657A duplex uniboot fiber kabelmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL6200)
      ACT RL6200. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    21,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3910)
      ACT RL3910. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Geel
    22,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmetmTRJ en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL5003)
      ACT RL5003. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 15m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7915)
      ACT RL7915. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    25,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8515)
      ACT RL8515. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    28,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT OM4, SC-SC, 50/125, 10m Fiber optic kabel
    (RL3710)
      ACT OM4, SC-SC, 50 / 125, 10m. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    30,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
    (RL8715)
      ACT 15m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    36,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 30m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7030)
      ACT RL7030. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    37,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 50m (RL9950) Fiber optic kabel
    (RL9950)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 50m (RL9950). Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    40,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 7m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet E2000/APC en LC/UPC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3207)
      ACT RL3207. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x E-2000 (APC), Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    55,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 50m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9650)
      ACT RL9650. Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    60,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7702)
      ACT RL7702. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Aqua
    109,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 12 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren Fiber optic kabel
    (RL7712)
      ACT RL7712. Lengte snoer: 12 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Kleur kabel: Aqua
    153,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9501)
      ACT RL9501. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad: 33
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 3m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet ST en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL2003)
      ACT RL2003. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet SC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL2503)
      ACT RL2503. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3002)
      ACT RL3002. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT OM4, SC-SC, 50/125, 1m Fiber optic kabel
    (RL3701)
      ACT OM4, SC-SC, 50 / 125, 1m. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 3m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3903)
      ACT RL3903. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7902)
      ACT RL7902. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1,5m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7951)
      ACT RL7951. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT SC-ST 9/125um OS1 duplex 5.00m (RL2905) 5m Fiber optic kabel
    (RL2905)
      ACT SC-ST 9 / 125um OS1 duplex 5.00m (RL2905) 5m. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kleur kabel: Geel
    20,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL3603)
      ACT RL3603. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    20,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 3m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7503)
      ACT RL7503. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    20,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL9653)
      ACT 2,5 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren. Lengte snoer: 2,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    20,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL9903) Fiber optic kabel
    (RL9903)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 3m (RL9903). Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    20,- excl. btw
    Voorraad: 408
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0,5m Singlemode 9/125 OS2 G657A duplex uniboot fiber kabelmet LC connectorenmet extror Fiber optic kabel
    (RL6400)
      ACT RL6400. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    21,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1705)
      ACT RL1705. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 5m LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1805)
      ACT RL1805. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    22,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic kabel
    (RL8805)
      ACT RL8805. Lengte snoer: 5 m, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 10m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel
    (RL7910)
      ACT RL7910. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    23,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT OM4, SC-SC, 50/125, 5m Fiber optic kabel
    (RL3705)
      ACT OM4, SC-SC, 50 / 125, 5m. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    24,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m Singlemode 9/125 OS2 G657A duplex uniboot fiber kabelmet LC connectorenmet extror Fiber optic kabel
    (RL6405)
      ACT RL6405. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
    24,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC connectoren Fiber optic kabel
    (RL1615)
      ACT RL1615. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC / APC, Aansluiting 2: 2x SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Green
    25,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder