• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ACT glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    ACT 5m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL8005)
      ACT RL8005. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    3,45 excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 1m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL9501)
      ACT RL9501. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 46
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 1m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel - Blauw
    (RL9701)
      ACT 1m 50 / 125µm OM4. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 557
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL8902)
      ACT RL8902. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 119
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC/APC en LC/UPC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL2801)
      ACT RL2801. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / APC, Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL7020)
      ACT RL7020. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    31,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 30m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL7030)
      ACT RL7030. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    37,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 1m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL8001)
      ACT RL8001. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL8901)
      ACT RL8901. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 147
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951) Fiber optic kabel - Geel
    (RL9951)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951). Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    19,- excl. btw
    Voorraad: 522
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL8905)
      ACT RL8905. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 28
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10mmultimode 50/125 OM3 duplex ruggedized fiber kabelmet LC connectoren Fiber optic kabel - Blauw,Grijs,Wit,Geel
    (RL5101)
      ACT RL5101. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    31,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20 meter singlemode 9/125 OS2 duplex fiber patch kabel met LC en IP67 LC connectoren Fiber optic kabel - Zwart
    (RL7320)
      ACT RL7320. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC ODVA, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    190,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1,5m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet SC en ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL2551)
      ACT RL2551. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL7002)
      ACT RL7002. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 74
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 2m (RL9902) Fiber optic kabel - Geel
    (RL9902)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 2m (RL9902). Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    19,- excl. btw
    Voorraad: 720
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m Fiber optic kabel - Geel
    (RL3801)
      ACT SC / APC8 - SC / PC 9 / 125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m. Lengte snoer: 1 m
    19,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC en STconnectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL7602)
      ACT RL7602. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL1701)
      ACT RL1701. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 148
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL8003)
      ACT RL8003. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL8910)
      ACT RL8910. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 64
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - Blauw
    (RL9610)
      ACT RL9610. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 334
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 7m LSZHmultimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - Grijs,Violet
    (RL9707)
      ACT RL9707. Snoerlengte: 7 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    27,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 20m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet ST en SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL2020)
      ACT RL2020. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    31,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL7620)
      ACT 20 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 25m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - Blauw
    (RL9625)
      ACT RL9625. Lengte snoer: 25 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex
    39,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 20mmultimode 50/125 OM3 duplex ruggedized fiber kabelmet LC connectoren Fiber optic kabel - Blauw,Grijs,Wit,Geel
    (RL5102)
      ACT RL5102. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    43,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 25 meter Multimode 50/125 OM4 Polarity Twist patchkabel met LC connectoren Fiber optic kabel - Violet
    (RL8425)
      ACT RL8425. Snoerlengte: 25 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm
    48,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 30 meter singlemode 9/125 OS2 duplex armored fiber patch kabel met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL3330)
      ACT RL3330. Snoerlengte: 30 m, Type glasvezel: OS1 / OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    76,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3 meter Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL7783)
      ACT RL7783. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm
    116,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 200 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL2420)
      ACT 200 meter Multimode 50 / 125 OM3 indoor / outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren. Snoerlengte: 200 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 4x LC, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm
    464,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC 50/125µm OM3 pigtail Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL9695)
      ACT LC 50 / 125µm OM3 pigtail. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: Pigtail, Kern diameter: 50 µm
    11,- excl. btw
    Voorraad: 111
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Loose tube 6 vezels 9/125µm OS2 indoor/outdoor kabel Fiber optic kabel - Zwart
    (RL4011)
      ACT RL4011. Type glasvezel: OS2, Kern diameter: 9 µm
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 1,5m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel simplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - Blauw,Geel
    (RL9999)
      ACT RL9999. Snoerlengte: 1,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT Loose tube 6 vezels 50/125µm OM3 indoor/outdoor kabel Fiber optic kabel - Zwart
    (RL4051)
      ACT RL4051. Type glasvezel: OM3, Kern diameter: 50 µm
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren Fiber optic .....
    (RL3800)
      ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9 / 125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC / APC en SC / PC connectoren. Snoerlengte: 0,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL8501)
      ACT RL8501. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 59
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0.5m 50/125µm OM3 Fiber optic kabel - Blauw
    (RL8600)
      ACT 0.5m 50 / 125µm OM3. Snoerlengte: 0,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: FC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0.5m 50/125µm OM3 Fiber optic kabel - Blauw
    (RL9600)
      ACT 0.5m 50 / 125µm OM3. Snoerlengte: 0,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 264
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Blauw
    (RL8602)
      ACT RL8602. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 372
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL3902)
      ACT RL3902. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC
    19,- excl. btw
    Voorraad: 54
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL7902)
      ACT RL7902. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1,5m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL7951)
      ACT RL7951. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 64
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 29
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL9001)
      ACT RL9001. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 40
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1,5m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL9551)
      ACT RL9551. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901) Fiber optic kabel - Geel
    (RL9901)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 1m (RL9901). Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    19,- excl. btw
    Voorraad: 1312
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL9903) Fiber optic kabel - Geel
    (RL9903)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 3m (RL9903). Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    20,- excl. btw
    Voorraad: 816
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL1801)
      ACT RL1801. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL7003)
      ACT RL7003. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 56
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL7503)
      ACT RL7503. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL7903)
      ACT RL7903. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    20,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 2,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL9953)
      ACT 2,5 meter LSZH Singlemode 9 / 125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren. Snoerlengte: 2,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 136
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    21,- excl. btw
    Voorraad: 67
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC/APC8 en SC/APC8 connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL2701)
      ACT RL2701. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / APC, Aansluiting 2: SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL7505)
      ACT RL7505. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 5m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL7905)
      ACT RL7905. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1 m, LC, Multimode, OM3, LSZH, 50/125 µm Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL8301)
      ACT RL8301. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    21,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel - Blauw
    (RL8703)
      ACT 3m 50 / 125µm OM4. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 7m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL8907)
      ACT RL8907. Snoerlengte: 7 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 60
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Blauw
    (RL8605)
      ACT RL8605. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 113
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 10m (RL9910) Fiber optic kabel - Geel
    (RL9910)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 10m (RL9910). Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    23,- excl. btw
    Voorraad: 77
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL7910)
      ACT RL7910. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    23,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m Singlemode 9/125 OS2 G657A duplex uniboot fiber kabelmet LC connectorenmet extror Fiber optic kabel - .....
    (RL6405)
      ACT RL6405. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex
    24,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL9010)
      ACT RL9010. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex
    24,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 15m (RL9915) Fiber optic kabel - Geel
    (RL9915)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 15m (RL9915). Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    25,- excl. btw
    Voorraad: 54
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL7510)
      ACT RL7510. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex
    25,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 7 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL7607)
      ACT 7 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren. Snoerlengte: 7 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    25,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL8915)
      ACT RL8915. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    25,- excl. btw
    Voorraad: 40
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1,5 meter multimode 50/125 OM3 duplex armored fiber patch kabel met LC connectoren Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL3451)
      ACT RL3451. Snoerlengte: 1,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 46
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Blauw
    (RL8610)
      ACT RL8610. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 43
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder