• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Fiber Optic Kabel (2392 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Ubiquiti networks fiber optic kabel: Single-Mode LC Fiber Cable - Zwart
    (FC-SM-300)
      Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    125,- excl. btw
    151,25 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    Lindy fiber optic kabel: 10m TosLink S/PDIF - Zwart
    (37886)
      Lindy 10m TosLink S / PDIF. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter - Oranje
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Voorraad 28
    Speed-link fiber optic kabel: TOSLINK to TOSLINK Optical Audio Cable, 2m - Zwart
    (SL-1711-BK)
      SPEEDLINK SL-1711-BK. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 100
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Geel
    (SMFIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    26,- excl. btw
    31,46 incl.btw
    Voorraad 48
    Gratis verzending
    Ubiquiti networks fiber optic kabel: Single-Mode LC Fiber Cable - Zwart
    (FC-SM-200)
      Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    91,- excl. btw
    110,11 incl.btw
    Voorraad 12
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Oranje
    (50FIBLCSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 32
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 30m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC30)
      StarTech.com 30m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    53,- excl. btw
    64,13 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 1m
    (SFP-10G-AOC1M=)
      Cisco SFP+, 1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Voorraad 14
    Bigben interactive fiber optic kabel: Optical Cable - Zwart
    (XB1OPTICCABLE)
      Bigben Interactive XB1OPTICCABLE. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 7
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC/APC8 - LC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel - Geel
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 69
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85552)
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    37,- excl. btw
    44,77 incl.btw
    Voorraad 200
    Gratis verzending
    Profigold fiber optic kabel: Ultra Performance Multi Core Optical Interconnects, 1.0m - Zwart
    bespaar
    15,74
    (OXYA5601)
      Profigold OXYA5601. Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk, Connector aansluiting (behuizing): Goud, Kleur van het product: Zwart
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 14
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
    (QK733A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC OM4 2 Multi-mode 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Materiaal: PVC
    49,- excl. btw
    59,29 incl.btw
    Voorraad 102
    Adj fiber optic kabel: Toslink 2m - Zwart
    (ADJKOF21094382)
      Adj Toslink 2m. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 6
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-3M) 3m - Geel
    (RL3803)
      Advanced Cable Technology SC / APC8 - SC / PC 9 / 125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-3M) 3m. Kleur van het product: Geel
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 2
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL8603)
      Advanced Cable Technology RL8603. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Blauw
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 163
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC - Turkoois
    (A50FBLCLC3)
      StarTech.com 3 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Gewicht: 46 g, Breedte verpakking: 20 cm
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 30
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 3m SC/UPC-LC/APC Singlemode LSZH - Geel
    (FIB851003)
      Microconnect 3m SC / UPC-LC / APC Singlemode LSZH. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Type glasvezel: OS2. Lengte snoer: 3 m
    47,- excl. btw
    56,87 incl.btw
    Voorraad 1
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 5.0m - Blauw
    (DK-2532-05/3)
      Digitus DK-2532-05 / 3. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 1
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 2m 50/125µm OM4 - Rood
    (RL8702)
      Advanced Cable Technology 2m 50 / 125µm OM4. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Materiaal: PVC
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 33
    Gratis verzending
    Profigold fiber optic kabel: 2m TOS - Zwart
    (PROA5602)
      Profigold 2m TOS. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    • U bespaart 20%
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad 839
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC - Geel
    (SMFIBLCLC1)
      StarTech.com 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Gewicht: 22 g, Breedte verpakking: 20 cm
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad 24
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL3902)
      Advanced Cable Technology RL3902. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 102
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC3)
      StarTech.com 3m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Voorraad 43
    Digitus fiber optic kabel: LC / SC - Turkoois
    (DK-2532-01-4)
      Digitus LC / SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 11
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 0.5m  62.5/125µm OM1 - Oranje
    (RL9000)
      Advanced Cable Technology 0.5m 62.5 / 125µm OM1. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Materiaal: PVC
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 20
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC - Oranje
    (FIBSTSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC. Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 2 m, Breedte verpakking: 1,1 cm, Diepte verpakking: 19,9 cm. Aansluiting(en): ST-SC
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 40
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Oranje
    (FIBLCSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Aansluiting(en): LC-SC
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    Ubiquiti networks fiber optic kabel: Single-Mode, LC - LC, 100 ft - Zwart
    (FC-SM-100)
      Ubiquiti Networks FC-SM-100. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    64,- excl. btw
    77,44 incl.btw
    Voorraad 25
    Digitus fiber optic kabel: LC/LC 50/125µ 3m - Turkoois
    (DK-2533-03-4)
      Digitus LC / LC 50 / 125µ 3m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 11
    Philips fiber optic kabel: Glasvezelkabel SWA2302W/10 - Zwart
    (SWA2302W/10)
      Philips Glasvezelkabel SWA2302W / 10. Kleur van het product: Zwart. Lengte snoer: 1,5 m, Breedte verpakking: 95 mm, Hoogte verpakking: 235 mm
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC5)
      StarTech.com 5m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    26,- excl. btw
    31,46 incl.btw
    Voorraad 26
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 3.0m - Blauw
    (DK-2512-03/3)
      Digitus DK-2512-03 / 3. Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 1
    Equip fiber optic kabel: LC/LС 62.5/125μm 2.0m - Oranje
    (254422)
      Equip LC / LС 62.5 / 125μm 2.0m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Aansluiting(en): LC / LC
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 4
    Profigold fiber optic kabel: High performance fibre optic digital audio interconnect optical male - optical male, 1m, .....
    24,99
    19,-
    (PROM5601)
      Profigold PROM5601. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 30 mm, Diepte verpakking: 150 mm
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 316
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC - Oranje
    (FIBSTSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC. Kleur van het product: Oranje. Aansluiting(en): ST-SC
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC10)
      StarTech.com 10m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    30,- excl. btw
    36,30 incl.btw
    Voorraad 15
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST SingleMode, 9/125µ", 3.0m - Geel
    (DK-2911-03)
      Digitus DK-2911-03. Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: ST / BFOC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 2
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 0.5m  62.5/125µm OM1 - Oranje
    (RL8000)
      Advanced Cable Technology 0.5m 62.5 / 125µm OM1. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 14
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC2)
      StarTech.com 2m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 46
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC, 0.5m, 50/125, MM - Blauw
    (FIB4220005)
      Microconnect FIB4220005. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Blauw
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad 17
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 10m SC/UPC-LC/APC Singlemode LSZH - Geel
    (FIB851010)
      Microconnect 10m SC / UPC-LC / APC Singlemode LSZH. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Type glasvezel: OS2. Lengte snoer: 10 m
    59,- excl. btw
    71,39 incl.btw
    Voorraad 6
    Intellinet fiber optic kabel: LC/SC OM4 2m - Violet
    (750929)
      Intellinet LC / SC OM4 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 6
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 35
    Advanced cable technology fiber optic kabel: RL1802
    (RL1802)
      Advanced Cable Technology RL1802
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 35
    Startech.com fiber optic kabel: 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC   ST - Oranje
    (50FIBLCST1)
      StarTech.com 1 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 27
    Profigold fiber optic kabel: High performance fibre optic digital audio interconnect optical male - optical male, 3m, .....
    bespaar
    6,95
    (PROM5603)
      Profigold PROM5603. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Breedte verpakking: 30 mm, Diepte verpakking: 150 mm
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 903
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC - Turkoois
    (A50FBLCLC10)
      StarTech.com 10 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 19
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC - Geel
    (SMFIBLCLC10)
      StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m, Gewicht: 130 g, Breedte verpakking: 20 cm
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Voorraad 5
    Digitus fiber optic kabel: LC OM3, 2m - Turkoois
    (DK-2533-02/3)
      Digitus LC OM3, 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Turkoois
    14,- excl. btw
    16,94 incl.btw
    Voorraad 41
    Intellinet fiber optic kabel: LC/ST, 9/125 µm, OS2, 3.0 m - Geel
    (516952)
      Intellinet 516952. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 4
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST - Oranje
    (FIBLCST1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Aansluiting(en): LC-ST
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 23
    Profigold fiber optic kabel: Fiber Optic Digital Audio Interconnect, 2m - Zwart
    (PROL5602)
      Profigold Fiber Optic Digital Audio Interconnect, 2m. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    • U bespaart 19%
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 1359
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC   ST - Rood
    (50FIBLCST5)
      StarTech.com 5 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 45
    Gratis verzending
    Molex fiber optic kabel: MTP cable, LSZH, 20 m - Blauw
    (91-X2222-6E020)
      Molex 91-X2222-6E020. Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Soort stekkers: Mannelijk / vrouwelijk
    389,- excl. btw
    470,69 incl.btw
    Voorraad 6
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/LC 3m - Geel
    (DK-292SCA3LCA-03)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / LC 3m. Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 3
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL9501)
      Advanced Cable Technology RL9501. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 24
    Startech.com fiber optic kabel: Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - ST/ST - 1 m - Turkoois
    (A50FBSTST1)
      StarTech.com A50FBSTST1. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 14
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9602)
      Advanced Cable Technology RL9602. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 851
    Startech.com fiber optic kabel: 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - .....
    (A50FBLCLC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Voorraad 47
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: 3600 Switch SFP Stacking Kit - Zwart
    (JD324B)
      Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    225,- excl. btw
    272,25 incl.btw
    Voorraad 4
    Wentronic fiber optic kabel: AVK 216-150 1.5m - Zwart
    (51217)
      Wentronic AVK 216-150 1.5m. Aansluiting 1: toslink, Aansluiting 2: toslink, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    11,- excl. btw
    13,31 incl.btw
    Voorraad 7
    Assmann electronic fiber optic kabel: SC/LC, 2m - Geel
    (DK-292SCA3LC-02)
      ASSMANN Electronic SC / LC, 2m. Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / PC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 68
    Startech.com fiber optic kabel: 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - .....
    (A50FBLCSC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Type glasvezel: OM3
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 29
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC - Geel
    (SMFIBLCSC4)
      StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 4 m, Gewicht: 62 g, Breedte verpakking: 20 cm
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Voorraad 23
    Speciaal geselecteerd
    Advanced cable technology fiber optic kabel: OM4, SC-SC, 50/125, 2m - Blauw
    (RL3702)
      Advanced Cable Technology OM4, SC-SC, 50 / 125, 2m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Materiaal: PVC
    11,35 excl. btw
    13,73 incl.btw
    Voorraad 17
    Lindy fiber optic kabel: 3.0m OM3 LC - SC Duplex - Turkoois
    (46392)
      Lindy 3.0m OM3 LC - SC Duplex. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 11
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 2m (RL9902) - Geel
    (RL9902)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 2m (RL9902). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 292
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 10 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC   ST - Oranje
    (50FIBLCST10)
      StarTech.com 10 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 7m, LC/UPC - SC/UPC - Geel
    (FIB461007)
      Microconnect 7m, LC / UPC - SC / UPC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 7 m
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: HP 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
    (AJ836A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ836A. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk
    53,- excl. btw
    64,13 incl.btw
    Voorraad 23
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder