• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Fiber Optic Kabel (1994 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Speed-link fiber optic kabel: TOSLINK to TOSLINK Optical Audio Cable, 2m - Zwart
    (SL-1711-BK)
      SPEEDLINK SL-1711-BK. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 100
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Oranje
    (50FIBLCSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Breedte verpakking: 1 cm, Diepte verpakking: 19,9 cm
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 51
    Profigold fiber optic kabel: Fiber Optic Digital Audio Interconnect, 2m - Zwart
    bespaar
    6,95
    (PROL5602)
      Profigold Fiber Optic Digital Audio Interconnect, 2m. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 1422
    Bigben interactive fiber optic kabel: Optical Cable - Zwart
    (XB1OPTICCABLE)
      Bigben Interactive XB1OPTICCABLE. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 7
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Geel
    (SMFIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 5,80 mm, Diepte verpakking: 19,9 cm. Lengte van de verpakking: 7,83 mm
    26,- excl. btw
    31,46 incl.btw
    Voorraad 68
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC3)
      StarTech.com 3m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Gewicht: 45 g, Breedte verpakking: 8 mm
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Voorraad 33
    Profigold fiber optic kabel: High performance fibre optic digital audio interconnect optical male - optical male, 1m, .....
    (PROM5601)
      Profigold PROM5601. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 30 mm, Diepte verpakking: 150 mm
    • U bespaart 51%
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 390
    Gratis verzending
    Lindy fiber optic kabel: 10m TosLink S/PDIF - Zwart
    (37886)
      Lindy 10m TosLink S / PDIF. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-AOC SFP+ Cable 3 Meter - Oranje
    (SFP-10G-AOC3M=)
      Cisco SFP-10G-AOC3M=. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Voorraad 29
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 30m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC30)
      StarTech.com 30m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 30 m, Breedte verpakking: 4 cm, Diepte verpakking: 32,5 cm
    53,- excl. btw
    64,13 incl.btw
    Voorraad 12
    Gratis verzending
    Profigold fiber optic kabel: 2m TOS - Zwart
    40,99
    27,-
    (PROA5602)
      Profigold 2m TOS. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad 881
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: 3600 Switch SFP Stacking Kit - Zwart
    (JD324B)
      Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 0,5 m
    215,- excl. btw
    260,15 incl.btw
    Voorraad 4
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST SingleMode, 9/125µ", 3.0m - Geel
    (DK-2911-03)
      Digitus DK-2911-03. Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: ST / BFOC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 2
    Philips fiber optic kabel: Glasvezelkabel SWA2302W/10 - Zwart
    (SWA2302W/10)
      Philips Glasvezelkabel SWA2302W / 10. Kleur van het product: Zwart
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC 2m 50/125 MM - Oranje
    (FIB422002)
      Microconnect LC / PC-SC / PC 2m 50 / 125 MM. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 82
    Digitus fiber optic kabel: LC/LC, 5 m - Roze
    (DK-2533-05-4)
      Digitus LC / LC, 5 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 4
    Digitus fiber optic kabel: LC OM3, 2m - Turkoois
    (DK-2533-02/3)
      Digitus LC OM3, 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    14,- excl. btw
    16,94 incl.btw
    Voorraad 51
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC/APC8 - LC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel - Geel
    (RL8801)
      Advanced Cable Technology RL8801. Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 1 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 22
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Oranje
    (FIBLCSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Breedte verpakking: 9 mm, Diepte verpakking: 19,9 cm. Aansluiting(en): LC-SC, Lengte van de verpakking: 7,83 mm
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 16
    Advanced cable technology fiber optic kabel: ST/ST - Blauw
    (EA1001)
      Advanced Cable Technology ST / ST. Aansluiting 1: st, Aansluiting 2: st, Kleur van het product: Blauw
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 143
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 3.0m - Blauw
    (DK-2512-03/3)
      Digitus DK-2512-03 / 3. Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 1
    Digitus fiber optic kabel: LC / SC - Turkoois
    (DK-2532-01-4)
      Digitus LC / SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
    (QK733A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC OM4 2 Multi-mode 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m. Materiaal: PVC
    54,- excl. btw
    65,34 incl.btw
    Voorraad 91
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 2.0m - Blauw
    (DK-2532-02/3)
      Digitus DK-2532-02 / 3. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    14,- excl. btw
    16,94 incl.btw
    Voorraad 21
    Intellinet fiber optic kabel: 750165 - Blauw
    (750165)
      Intellinet 750165. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    14,- excl. btw
    16,94 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC10)
      StarTech.com 10m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m, Gewicht: 100 g, Breedte verpakking: 1,3 cm
    30,- excl. btw
    36,30 incl.btw
    Voorraad 13
    Gratis verzending
    Estuff fiber optic kabel: Toslink Cable 1.8m - Wit
    (ES2071)
      eSTUFF ES2071. Aansluiting 1: Toslink, Aansluiting 2: Toslink, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1,8 m
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Voorraad 420
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/SC MultiMode, OM3, 50/125µ", 5.0m - Blauw
    (DK-2532-05/3)
      Digitus DK-2532-05 / 3. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 1
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL7001)
      Advanced Cable Technology RL7001. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: st, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 68
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9602)
      Advanced Cable Technology RL9602. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 2 m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 424
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST MultiMode, OM2, 50/125µ", 5.0m - Oranje
    (DK-2511-05)
      Digitus DK-2511-05. Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: ST / BFOC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    Cisco fiber optic kabel: SFP+, 7m
    (SFP-10G-AOC7M=)
      Cisco SFP+, 7m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C. Lengte snoer: 7 m
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    Voorraad 27
    Equip fiber optic kabel: LC/LС 50/125μm 1.0m - Oranje
    (254411)
      Equip LC / LС 50 / 125μm 1.0m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting(en): LC / LC
    11,- excl. btw
    13,31 incl.btw
    Voorraad 1
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel - Geel
    (RL3902)
      Advanced Cable Technology RL3902. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 2 m
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 62
    Profigold fiber optic kabel: High performance fibre optic digital audio interconnect optical male - optical male, 3m, .....
    bespaar
    6,95
    (PROM5603)
      Profigold PROM5603. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Breedte verpakking: 30 mm, Diepte verpakking: 150 mm
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 911
    Digitus fiber optic kabel: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, ST/ST SingleMode, 9/125µ", 1.0m - Geel
    (DK-2911-01)
      Digitus DK-2911-01. Aansluiting 1: ST / BFOC, Aansluiting 2: ST / BFOC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    12,- excl. btw
    14,52 incl.btw
    Voorraad 5
    Digitus fiber optic kabel: LC/SC, 2 m - Geel
    (DK-2932-02)
      Digitus LC / SC, 2 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 22
    Digitus fiber optic kabel: LC / SC - Turkoois
    (DK-2532-03-4)
      Digitus LC / SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 6
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 1 cm, Diepte verpakking: 19,9 cm
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 17
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC - Oranje
    (FIBSTSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC. Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m, Breedte verpakking: 1,5 cm, Diepte verpakking: 19,9 cm. Aansluiting(en): ST-SC
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85550)
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad 667
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC - Turkoois
    (A50FBLCLC3)
      StarTech.com 3 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Gewicht: 46 g, Breedte verpakking: 20 cm
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 45
    Gratis verzending
    C2g fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
    (85552)
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 259
    Intellinet fiber optic kabel: LC/SC OM4 2m - Violet
    (750929)
      Intellinet LC / SC OM4 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 6
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel - Blauw
    (RL9603)
      Advanced Cable Technology RL9603. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 3 m
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 1137
    Gratis verzending
    Inakustik fiber optic kabel: 2x TOSLINK - Zwart
    (00312115)
      Inakustik 00312115. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1,5 m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC   ST - Rood
    (50FIBLCST5)
      StarTech.com 5 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Breedte verpakking: 22 cm, Diepte verpakking: 20 cm
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 45
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC, 0.5m, 50/125, MM - Blauw
    (FIB4220005)
      Microconnect FIB4220005. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 0,5 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad 20
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m
    (QK734A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC OM4 2 Multi-mode 5m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m. Materiaal: PVC
    68,- excl. btw
    82,28 incl.btw
    Voorraad 28
    Intellinet fiber optic kabel: Diametri fibra - Core: 50 micron; Rivestimenti: 125 micron tipo di fibra - Multimodale .....
    (ILWL D5-B-020)
      Intellinet ILWL D5-B-020. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Gewicht: 35 g
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 3
    Startech.com fiber optic kabel: 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - .....
    (A50FBLCSC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Type glasvezel: OM3. Lengte snoer: 2 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Gewicht: 28 g
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 31
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC2)
      StarTech.com 2m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Breedte verpakking: 1,1 cm, Diepte verpakking: 19,9 cm
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 61
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 10 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC   ST - Oranje
    (50FIBLCST10)
      StarTech.com 10 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m, Gewicht: 100 g, Breedte verpakking: 22 cm
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/SC, OM1, 62.5/125 µm, 0.5 m - Oranje
    (FIB4200005)
      Microconnect FIB4200005. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 0,5 m
    38,- excl. btw
    45,98 incl.btw
    Voorraad 65
    Gratis verzending
    Estuff fiber optic kabel: Toslink Cable 3m - Wit
    (ES2072)
      eSTUFF ES2072. Aansluiting 1: Toslink, Aansluiting 2: Toslink, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m
    44,- excl. btw
    53,24 incl.btw
    Voorraad 59
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: 10m SC/UPC-LC/APC Singlemode LSZH - Geel
    (FIB851010)
      Microconnect 10m SC / UPC-LC / APC Singlemode LSZH. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Type glasvezel: OS2. Lengte snoer: 10 m
    59,- excl. btw
    71,39 incl.btw
    Voorraad 6
    Intellinet fiber optic kabel: LC/ST, 9/125 µm, OS2, 3.0 m - Geel
    (516952)
      Intellinet 516952. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 5
    Digitus fiber optic kabel: SC/SC, 5 m - Veelkleurig
    (DK-2522-05-4)
      Digitus SC / SC, 5 m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 11
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 2m 50/125µm OM4 - Rood
    (RL8702)
      Advanced Cable Technology 2m 50 / 125µm OM4. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m. Materiaal: PVC
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 68
    Wentronic fiber optic kabel: AVK 216-1000, 10.0m, 2.2mm - Zwart
    (50938)
      Wentronic 50938. Aansluiting 1: Toslink, Aansluiting 2: Toslink, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 10 m
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC - Geel
    (SMFIBLCLC1)
      StarTech.com 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Gewicht: 22 g, Breedte verpakking: 20 cm
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad 14
    Adj fiber optic kabel: Toslink 2m - Zwart
    (ADJKOF21094382)
      Adj Toslink 2m. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    13,- excl. btw
    15,73 incl.btw
    Voorraad 7
    Assmann electronic fiber optic kabel: OS1 SC/SC 3m - Geel
    (DK-292SCA2SC-03)
      ASSMANN Electronic OS1 SC / SC 3m. Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m, Diameter van de kabel: 3 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 1
    König fiber optic kabel: KNM25000W20 - Wit
    (KNM25000W20)
      König KNM25000W20. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 305
    Advanced cable technology fiber optic kabel: SC-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel - Oranje
    (RL2001)
      Advanced Cable Technology RL2001. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: st, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 29
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST - Oranje
    (FIBLCST1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 22 cm, Diepte verpakking: 20,4 cm. Aansluiting(en): LC-ST, Lengte van de verpakking: 8,03 mm
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 24
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC - Oranje
    (FIBLCSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Breedte verpakking: 1 cm, Diepte verpakking: 20 cm. Aansluiting(en): LC-SC, Lengte van de verpakking: 7,87 mm
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 33
    Gratis verzending
    Profigold fiber optic kabel: Ultra Performance Multi Core Optical Interconnects, 1.0m - Zwart
    (OXYA5601)
      Profigold OXYA5601. Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk, Connector aansluiting (behuizing): Goud, Kleur van het product: Zwart. Lengte snoer: 1 m
    • U bespaart 34%
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 28
    Gratis verzending
    Startech.com fiber optic kabel: 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC - Oranje
    (50FIBLCLC5)
      StarTech.com 5m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Breedte verpakking: 1,3 cm, Diepte verpakking: 1,96 cm
    26,- excl. btw
    31,46 incl.btw
    Voorraad 41
    Gratis verzending
    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-ST/PC, 1M, 50/125, MM - Oranje
    (FIB412001)
      Microconnect FIB412001. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 1 m
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Voorraad 14
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 0.5m 50/125µm OM3 - Blauw
    (RL8600)
      Advanced Cable Technology 0.5m 50 / 125µm OM3. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: FC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 0,5 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 15
    Lindy fiber optic kabel: 3.0m OM3 LC - SC Duplex - Turkoois
    (46392)
      Lindy 3.0m OM3 LC - SC Duplex. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 4
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder