• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Fiber Optic Kabel (3832 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
    (50FIBLCSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 2 m. Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 63
    C2g fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
    (85552)
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    35,- excl. btw
    42,35 incl.btw
    Voorraad 5
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m
    (QK732A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC OM4 2 Multi-mode 1m. Lengte snoer: 1 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Voorraad 1
    Ubiquiti networks fiber optic kabel: Single-Mode, LC - LC, 100 ft
    (FC-SM-100)
      Ubiquiti Networks FC-SM-100. Lengte snoer: 30,48 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Zwart
    57,- excl. btw
    68,97 incl.btw
    Voorraad 19
    C2g fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85505)
      C2G 85505. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 9
    Ubiquiti networks fiber optic kabel: Single-Mode LC Fiber Cable
    (FC-SM-200)
      Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable. Lengte snoer: 60,96 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Zwart
    80,- excl. btw
    96,80 incl.btw
    Voorraad 37
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
    (SMFIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad 69
    Startech.com fiber optic kabel: 15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
    (50FIBLCLC15)
      StarTech.com 15m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 15 m. Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    37,- excl. btw
    44,77 incl.btw
    Voorraad 5
    Intellinet fiber optic kabel: 2m, 2xLC
    (750882)
      Intellinet 2m, 2xLC. Lengte snoer: 2 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 14
    Intellinet fiber optic kabel: LC/SC OM4 2m
    (750929)
      Intellinet LC / SC OM4 2m. Lengte snoer: 2 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 1
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
    (50FIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 1 m. Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 49
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
    (50FIBLCSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 3 m. Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Voorraad 41
    Dell fiber optic kabel: Netwerkkabel SFP+-naar-SFP+ 10GbE koperen Twinax Direct Attach-kabel - 1 meter
    (470-AAVH)
      DELL 470-AAVH. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    66,- excl. btw
    79,86 incl.btw
    Equip fiber optic kabel: MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4 M/M, 7m
    (25555407)
      Equip MTP / MTP 50 / 125μm 7.0m. Lengte snoer: 7 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Cyaan
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Voorraad 4
    C2g fiber optic kabel: 1m SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85568)
      C2G 85568. Lengte snoer: 1 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Voorraad 61
    Huawei fiber optic kabel: SFP-10G-CU3M
    (02310MUP)
      Huawei SFP-10G-CU3M. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    48,- excl. btw
    58,08 incl.btw
    Voorraad 50
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
    (50FIBLCLC2)
      StarTech.com 2m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 2 m. Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Voorraad 31
    Dell fiber optic kabel: SonicWALL 10GBASE SFP+ 1m
    (01-SSC-9787)
      DELL SonicWALL 10GBASE SFP+ 1m. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    559,- excl. btw
    676,39 incl.btw
    Startech.com fiber optic kabel: 1m OM4 Duplex multimode glasvezel optische kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC fiber .....
    (450FBLCLC1)
      StarTech.com 450FBLCLC1. Cable length: 1 m. Fiber optic type: OM4, Connector 1: LC, Connector 2: LC, Core diameter: 50 µm, Cable colour: Turquoise
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Voorraad 33
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
    (FIBLCLC1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 33
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST
    (FIBLCST1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 31
    Startech.com fiber optic kabel: Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 2 m
    (450FBLCLC2)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 2 m. Lengte snoer: 2 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Blue,Aqua colour
    38,- excl. btw
    45,98 incl.btw
    Voorraad 122
    Ubiquiti networks fiber optic kabel: UniFi ODN 3m
    (UOC-3)
      Ubiquiti Networks UniFi ODN 3m. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Aqua colour
    14,- excl. btw
    16,94 incl.btw
    Voorraad 175
    C2g fiber optic kabel: 15m LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85610)
      C2G 85610. Lengte snoer: 15 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    45,- excl. btw
    54,45 incl.btw
    Ubiquiti networks fiber optic kabel: Single-Mode LC Fiber Cable
    (FC-SM-300)
      Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable. Lengte snoer: 91,44 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Zwart
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 32
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
    (AJ836A)
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack. Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Voorraad 10
    C2g fiber optic kabel: 10m LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Yellow
    (85609)
      C2G 85609. Lengte snoer: 10 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Voorraad 37
    Open Box
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: HP .2m SFP Fibre Channel Copper Cable - Blauw (Open Box)
    (324394-B21-N2)
      Hewlett Packard Enterprise 324394-B21. Aansluiting 1: FC, Aansluiting 2: FC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 2 m
    99,- excl. btw
    119,79 incl.btw
    Voorraad 1
    C2g fiber optic kabel: 15m LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85537)
      C2G 85537. Lengte snoer: 15 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    50,- excl. btw
    60,50 incl.btw
    Voorraad 11
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
    (QK733A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC OM4 2 Multi-mode 2m. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm
    76,- excl. btw
    91,96 incl.btw
    Voorraad 55
    Startech.com fiber optic kabel: 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC
    (A50FBLCLC1)
      StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 1 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 7
    Profigold fiber optic kabel: High performance fibre optic digital audio interconnect optical male - optical male, 3m, .....
    bespaar
    6,95
    (PROM5603)
      Profigold PROM5603. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Kleur kabel: Wit
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 586
    Fujitsu fiber optic kabel: OM4 MMF 5m LC/LC
    (D:FCKAB-OM4-C05L-L)
      Fujitsu OM4 MMF 5m LC / LC. Lengte snoer: 5 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    34,- excl. btw
    41,14 incl.btw
    Startech.com fiber optic kabel: 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
    (SMFIBLCLC4)
      StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 4 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Voorraad 48
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
    (50FIBLCLC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 1 m. Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 71
    Equip fiber optic kabel: LC/LC Optical Fiber Patch Cord, OM4, 15m
    (255517)
      Equip LC / LC OM4 15m. Lengte snoer: 15 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Violet,Beige
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad 9
    Startech.com fiber optic kabel: 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
    (50FIBLCLC10)
      StarTech.com 10m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 18
    Equip fiber optic kabel: LC/SC Fiber Optic Adapter Cable, OM3, 3.0m
    (255313)
      Equip LC / SС 50 / 125μm 3.0m. Lengte snoer: 3 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    14,- excl. btw
    16,94 incl.btw
    Voorraad 13
    Intellinet fiber optic kabel: LC/SC OM3 20m
    (750943)
      Intellinet LC / SC OM3 20m. Lengte snoer: 20 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turquoise,Grey
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 17
    Startech.com fiber optic kabel: Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 3 m
    (450FBLCLC3)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 3 m. Lengte snoer: 3 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Blue,Aqua colour
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Voorraad 47
    Equip fiber optic kabel: MTP/LC Trunk Fiber Patch Cord, OM4 M/M, 3m
    (25556307)
      Equip MTP / LC 50 / 125μm 3.0m. Lengte snoer: 3 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Cyaan
    79,- excl. btw
    95,59 incl.btw
    Voorraad 6
    Intellinet fiber optic kabel: LC/LC OM3 20m
    (750905)
      Intellinet LC / LC OM3 20m. Lengte snoer: 20 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turquoise,Grey
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 20
    Logilink fiber optic kabel: 10m, LC - LC
    (FP3LC10)
      LogiLink 10m, LC - LC. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Voorraad 4
    Intellinet fiber optic kabel: ILWL D5-SCLC-100
    (ILWL D5-SCLC-100)
      Intellinet ILWL D5-SCLC-100. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Orange,Black,Red
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 16
    Intellinet fiber optic kabel: 10m, LC/SC
    (750523)
      Intellinet 10m, LC / SC. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turquoise,Black,Grey,Red
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Voorraad 27
    Equip fiber optic kabel: LC/LC Optical Fiber Patch Cord, OM4, 10m
    (255516)
      Equip LC / LC OM4 10m. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Violet,Beige
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Voorraad 10
    Startech.com fiber optic kabel: Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - 5 m
    (A50FBLCSC5)
      StarTech.com A50FBLCSC5. Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    30,- excl. btw
    36,30 incl.btw
    Intellinet fiber optic kabel: 5m, LC/SC
    (751094)
      Intellinet 5m, LC / SC. Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 15
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Singlemode Duplex Fiber Cable SC-SC
    (SMFIBSCSC2)
      StarTech.com 2m Singlemode Duplex Fiber Cable SC-SC . Lengte snoer: 2 m. Kleur kabel: Geel
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Dell fiber optic kabel: Netwerk kabel SFP+-naar-SFP+ 10GbE koperen Twinax Direct hechten-kabel - 0.5 m
    (470-AAVK)
      DELL 470-AAVK. Lengte snoer: 0,5 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    56,- excl. btw
    67,76 incl.btw
    Equip fiber optic kabel: MTP/MTP 50/125μm 15m
    (25555707)
      Equip MTP / MTP 50 / 125μm 15m. Lengte snoer: 15 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Cyaan
    185,- excl. btw
    223,85 incl.btw
    Voorraad 4
    Huawei fiber optic kabel: QSFP-4SFP10G-CU1M
    (02310MUK)
      Huawei QSFP-4SFP10G-CU1M. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: 4x SFP+, Kleur kabel: Zwart
    509,- excl. btw
    615,89 incl.btw
    Intellinet fiber optic kabel: LC/LC OS2 20m
    (750967)
      Intellinet LC / LC OS2 20m. Lengte snoer: 20 m. Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue,White
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 13
    Startech.com fiber optic kabel: Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - 1 m
    (A50FBLCSC1)
      StarTech.com A50FBLCSC1. Lengte snoer: 1 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: HP BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 3m Direct Attach Copper Cable
    (720199-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 720199-B21. Lengte snoer: 3 m. Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    439,- excl. btw
    531,19 incl.btw
    Intellinet : LWL aansluitkabel LC/SC 10M Multimode OM1 oranje
    (1463718259)
      Intellinet LWL aansluitkabel LC / SC 10M Multimode OM1 oranje
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 11
    Lenovo fiber optic kabel: 15m LC-LC OM3 MMF
    (00MN514)
      Lenovo 15m LC-LC OM3 MMF. Lengte snoer: 15 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    74,- excl. btw
    89,54 incl.btw
    Equip fiber optic kabel: MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4 M/M, 20m
    (25555807)
      Equip MTP / MTP 50 / 125μm 20m. Lengte snoer: 20 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Cyaan
    215,- excl. btw
    260,15 incl.btw
    Voorraad 3
    Intellinet : LWL aansluitkabel LC/LC 10M Multimode OM2 oranje
    (1463708781)
      Intellinet LWL aansluitkabel LC / LC 10M Multimode OM2 oranje
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Voorraad 20
    Equip fiber optic kabel: MTP/LC 50/125μm 5.0m
    (25556507)
      Equip MTP / LC 50 / 125μm 5.0m. Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Cyaan
    105,- excl. btw
    127,05 incl.btw
    Voorraad 6
    Equip fiber optic kabel: MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4 M/M, 5m
    (25555507)
      Equip MTP / MTP 50 / 125μm 5.0m. Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Cyaan
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 5
    Equip fiber optic kabel: MTP/LC Trunk Fiber Patch Cord, OM4 M/M, 20m
    (25556807)
      Equip MTP / LC 50 / 125μm 20m. Lengte snoer: 20 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Cyaan
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Voorraad 4
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
    (AJ834A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 18
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel
    (RL9602)
      Advanced Cable Technology RL9602. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901)
    (RL9901)
      Advanced Cable Technology LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 1m (RL9901). Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Eeconn fiber optic kabel: Glasvezel Patchkabel, 50/125 (OM2), LC - LC, Duplex, 30m
    (S15A-000-00111)
      EECONN Glasvezel Patchkabel, 50 / 125 (OM2), LC - LC, Duplex, 30m. Lengte snoer: 30 m. Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC / PC, Aansluiting 2: LC / PC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett packard enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
    (AJ837A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A. Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 26
    Qnap fiber optic kabel: CAB-DAC50M-SFPP-DEC01
    (CABDAC50M-SFPP-DEC01)
      QNAP CAB-DAC50M-SFPP-DEC01. Lengte snoer: 5 m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    75,- excl. btw
    90,75 incl.btw
    Voorraad 1
    König fiber optic kabel: KNM25000W20
    (KNM25000W20)
      König KNM25000W20. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Kleur kabel: Wit
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 341
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 7 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC .....
    (RL8607)
      ACT 7 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren. Lengte snoer: 7 m. Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Cisco fiber optic kabel: Fiber Patchcord LC - LC Multi Mode 2m
    (15216-LC-LC-MM-2=)
      Cisco 15216-LC-LC-MM-2=. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Oranje
    74,- excl. btw
    89,54 incl.btw
    C2g fiber optic kabel: 50m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
    (85558)
      C2G 85558. Lengte snoer: 50 m. Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    135,- excl. btw
    163,35 incl.btw
    Voorraad 6
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder