• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Fiber optic kabel (8535 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL3000)
      ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5 / 125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL3610)
      Ewent EL3610. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8705)
      Ewent EL8705. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 2m (RL5902) Fiber optic kabel - Geel
    (RL5902)
      ACT MTRJ-SC 9 / 125um OS1 Duplex 2m (RL5902). Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 2: SC
    23,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic .....
    (EL8802)
      Ewent EL8802. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Violet
    (EL9703)
      Ewent EL9703. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (EL9505)
      Ewent EL9505. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8603)
      Ewent EL8603. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Violet
    (EL9710)
      Ewent EL9710. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    23,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8501)
      Ewent EL8501. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel .....
    (EL8010)
      Ewent EL8010. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Ewent 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Violet
    (EL9705)
      Ewent EL9705. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 32
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ubiquiti Networks Single-Mode, LC - LC, 100 ft Fiber optic kabel - Zwart
    (FC-SM-100)
      Ubiquiti Networks FC-SM-100. Lengte snoer: 30,48 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    59,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Ewent 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL9610)
      Ewent EL9610. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL7003)
      Ewent EL7003. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Ewent 1 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL7001)
      Ewent EL7001. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - Roze
    (EL3710)
      Ewent EL3710. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    23,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8005)
      Ewent EL8005. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8602)
      Ewent EL8602. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8503)
      Ewent EL8503. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 1 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (EL3001)
      Ewent EL3001. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL2000)
      ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5 / 125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST en SC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Ewent 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8610)
      Ewent EL8610. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8901)
      Ewent EL8901. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (EL9003)
      Ewent EL9003. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 2 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8002)
      Ewent EL8002. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet E2000/APC en SC/UPC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL3110)
      ACT RL3110. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x E-2000 (APC), Aansluiting 2: SC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (RL2600)
      ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9 / 125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC / APC8 connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL7005)
      Ewent EL7005. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - Roze
    (EL3705)
      Ewent EL3705. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL9010)
      Ewent EL9010. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8902)
      Ewent EL8902. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (EL3910)
      Ewent EL3910. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (EL9905)
      Ewent EL9905. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL7505)
      Ewent EL7505. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (RL3600)
      ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (EL3003)
      Ewent EL3003. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (EL3901)
      Ewent EL3901. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Ewent 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (EL9902)
      Ewent EL9902. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 160m Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudigmet LC connectoren Fiber optic kabel - Zwart,Turkoois
    (RL2316)
      ACT RL2316. Lengte snoer: 160 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    264,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 5m (RL5905) Fiber optic kabel - Wit
    (RL5905)
      ACT MTRJ-SC 9 / 125um OS1 Duplex 5m (RL5905). Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 2: SC
    29,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (RL3500)
      ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50 / 125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (EL9501)
      Ewent EL9501. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 2 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL7002)
      Ewent EL7002. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (EL9503)
      Ewent EL9503. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Ewent 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (EL3005)
      Ewent EL3005. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Violet
    (EL9702)
      Ewent EL9702. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 22
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL3605)
      Ewent EL3605. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL7502)
      Ewent EL7502. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL7503)
      Ewent EL7503. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 1 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (EL1001)
      Ewent EL1001. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic .....
    (EL1703)
      Ewent EL1703. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8510)
      Ewent EL8510. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT 15 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL7715)
      ACT RL7715. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: MPO / MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    166,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8703)
      Ewent EL8703. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic .....
    (EL1701)
      Ewent EL1701. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Ewent 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (EL9903)
      Ewent EL9903. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8505)
      Ewent EL8505. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber .....
    (EL1801)
      Ewent EL1801. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber .....
    (EL1802)
      Ewent EL1802. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (EL3903)
      Ewent EL3903. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8903)
      Ewent EL8903. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 2 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (EL1002)
      Ewent EL1002. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL9603)
      Ewent EL9603. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic .....
    (EL1702)
      Ewent EL1702. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL8601)
      Ewent EL8601. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (EL3603)
      Ewent EL3603. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Ewent 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel - Geel
    (EL3902)
      Ewent EL3902. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Violet
    (EL9701)
      Ewent EL9701. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
    (EL9510)
      Ewent EL9510. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 10m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet E2000/APC en LC/UPC connectoren Fiber optic kabel - .....
    (RL3210)
      ACT RL3210. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x E-2000 (APC), Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    56,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ewent 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Fiber .....
    (EL1803)
      Ewent EL1803. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder