• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Schneider Electric Glasvezeladapters

    Schneider Electric Actassi - equipped optic cassette LC/MTP - 1U - OM4 Fiber optic adapter - .....
    (VDILC245C1C)
      Schneider Electric VDILC245C1C. Aansluiting type: LC / MTP, Kleur van het product: Zwart, Magenta, Materiaal behuizing: Aluminium. Breedte: 105 mm, Diepte: 124,5 mm, Hoogte: 37 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 140 mm
    450,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 29 oktober 2021
    Schneider Electric Actassi - cover with 6 MTP adapters OM3 - 1U Fiber optic adapter - Aqua-kleur,Zwart
    (VDILA33)
      Schneider Electric VDILA33. Aansluiting type: MTP, Contact geleider materiaal: Zonder coating, Kleur van het product: Aqua-kleur, Zwart. Breedte: 105 mm, Diepte: 14 mm, Hoogte: 37 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 140 mm
    183,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 28 oktober 2021
    Schneider Electric Actassi - cover with 6 MTP adapters OM4 - 1U Fiber optic adapter - Aqua-kleur,Zwart
    (VDILA34)
      Schneider Electric VDILA34. Aansluiting type: MTP, Contact geleider materiaal: Zonder coating, Kleur van het product: Aqua-kleur, Zwart. Breedte: 105 mm, Diepte: 14 mm, Hoogte: 37 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 140 mm
    183,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Schneider Electric Actassi - equipped optic cassette LC/MTP - 1U - OM3 Fiber optic adapter - .....
    (VDILC235C1C)
      Schneider Electric VDILC235C1C. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Aqua-kleur, Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Breedte: 105 mm, Diepte: 124,5 mm, Hoogte: 37 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 140 mm
    439,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 oktober 2021
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder