• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ROLINE Glasvezeladapters

    ROLINE Glasvezeladapter, Lsh, Flens, Groen Fiber optic adapter
    (21.17.0040)
      ROLINE 21.17.0040. Aansluiting type: E-2000 (LSH), Kleur van het product: Groen
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Glasvezeladapter, Lsh, Flens, Beige Fiber optic adapter
    (21.17.0041)
      ROLINE 21.17.0041. Aansluiting type: E-2000 (LSH), Kleur van het product: Beige
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Fibre Optic Adapter, ST Duplex, MultiMode PB Fiber optic adapter
    (21.17.0035)
      ROLINE Fibre-Adapter ST Duplex PB
    15,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE Fibre Optic Adapter SC Duplex Single-Mode Z Fiber optic adapter
    (21.17.0081)
      ROLINE Fibre-Adapter SC Duplex Z
    20,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder