• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Intellinet Glasvezeladapters

    Intellinet SC Adapter, Single Mode Simplex, Zirconia Sleeve, Blue Fiber optic adapter - Blauw
    (760607)
      Intellinet 760607. Aansluiting type: SC / SC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet LC/APC Adapter, Single Mode 4 Cores, Zirconia Sleeve, Green Fiber optic adapter - Groen
    (760591)
      Intellinet 760591. Aansluiting type: LC / APC, Kleur van het product: Groen, Draad modus structuur: Single-mode
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Intellinet LC Adapter, Single Mode 4 Cores, Zirconia Sleeve, Blue Fiber optic adapter - Blauw
    (760577)
      Intellinet 760577. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Intellinet Multimode 4-Core LC Adapter, LC Adapter, Multimode 4 Cores, Zirconia Sleeve, Beige Fiber optic .....
    (760584)
      Intellinet 760584. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder