• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Intellinet Glasvezeladapters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Intellinet LC/APC Adapter, Single Mode 4 Cores, Zirconia Sleeve, Green Fiber optic adapter - Groen
    (760591)
      Intellinet 760591. Aansluiting type: LC / APC, Kleur van het product: Groen, Draad modus structuur: Single-mode
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Intellinet SC Adapter, Single Mode Simplex, Zirconia Sleeve, Blue Fiber optic adapter - Blauw
    (760607)
      Intellinet 760607. Aansluiting type: SC / SC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode
    10,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet SC Adapter, Multimode Simplex, Zirconia Sleeve, Beige Fiber optic adapter
    (760614)
      Intellinet 760614. Aansluiting type: SC / SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode
    10,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Intellinet LC Adapter, Single Mode 4 Cores, Zirconia Sleeve, Blue Fiber optic adapter - Blauw
    (760577)
      Intellinet 760577. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Intellinet LC Adapter, Multimode 4 Cores, Zirconia Sleeve, Beige Fiber optic adapter
    (760584)
      Intellinet 760584. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Intellinet SC/APC Adapter, Singlemode Duplex, Zirconia Sleeve, Green Fiber optic adapter - Groen
    (760645)
      Intellinet 760645. Aansluiting type: SC / APC, Kleur van het product: Groen, Draad modus structuur: Single-mode
    10,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder