• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Equip Glasvezeladapters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Equip 125572 Fiber optic adapter - Beige, Zwart
    (125572)
      Equip 125572. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Zwart. Breedte: 17,8 mm, Diepte: 27,6 mm, Hoogte: 16,1 mm. Breedte verpakking: 275 mm, Diepte verpakking: 35 mm, Hoogte verpakking: 175 mm. Aantal per verpakking: 8 stuk(s)
    16,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/Coupler, OM1/OM2, OM1/OM2 Fiber optic adapter - Beige
    (156140)
      Equip 156140. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 34,7 mm, Diepte: 9,4 mm, Hoogte: 33 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
    10,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip ST/Coupler Fiber optic adapter - Zwart
    (156101)
      Equip 156101. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Zwart, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 12,5 mm, Diepte: 29,4 mm, Hoogte: 6,9 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm. Aantal per verpakking: 12 stuk(s)
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Equip SC APC Coupler, Single-mode simplex Fiber optic adapter - Groen
    (156144)
      Equip 156144. Aansluiting type: SC / APC, Kleur van het product: Groen, Draad modus structuur: Single-mode. Breedte: 34,7 mm, Diepte: 9,4 mm, Hoogte: 33 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm. Aantal per verpakking: 12 stuk(s)
    20,- excl. btw
    Voorraad: 87
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip Fiber Optic Keystone Adapter, LC Duplex Fiber optic adapter - Beige, Zwart
    (125570)
      Equip 125570. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Beige, Zwart. Breedte: 17,8 mm, Diepte: 29 mm, Hoogte: 16,1 mm. Breedte verpakking: 275 mm, Diepte verpakking: 35 mm, Hoogte verpakking: 175 mm. Aantal per verpakking: 8 stuk(s)
    26,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip ST, Simplex, f/769224/769112/769249, 8pcs Fiber optic adapter - Zwart, Metallic
    (125571)
      Equip 125571. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Zwart, Metallic. Breedte: 17,8 mm, Diepte: 29 mm, Hoogte: 16,1 mm. Breedte verpakking: 275 mm, Diepte verpakking: 35 mm, Hoogte verpakking: 175 mm. Aantal per verpakking: 8 stuk(s)
    16,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC Fiber Optic Coupler, Single-mode Duplex Fiber optic adapter - Blauw
    (156131)
      Equip 156131. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Breedte: 34,7 mm, Diepte: 9,4 mm, Hoogte: 33 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm. Aantal per verpakking: 12 stuk(s)
    21,- excl. btw
    Voorraad: 39
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC OM4 Fiber optic adapter - Beige
    (156146007)
      Equip 156146007. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 25,5 mm, Diepte: 27,8 mm, Hoogte: 9,35 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
    10,- excl. btw
    Voorraad: 103
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC Fiber Optic Coupler, OM3 Multi-mode Duplex Fiber optic adapter - Turkoois
    (156143)
      Equip 156143. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Turkoois, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 34,7 mm, Diepte: 9,4 mm, Hoogte: 33 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm. Aantal per verpakking: 12 stuk(s)
    19,- excl. btw
    Voorraad: 210
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC Connector Fiber optic adapter - Beige
    (156021)
      Equip 156021. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 5,7 mm, Diepte: 4,23 mm, Hoogte: 29,4 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 7 mm, Hoogte verpakking: 100 mm. Aantal per verpakking: 12 stuk(s)
    25,- excl. btw
    Voorraad: 58
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC Connector, Multimode, Beige Fiber optic adapter - Grijs
    (156020)
      Equip 156020. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Grijs, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 8,95 mm, Diepte: 7,3 mm, Hoogte: 38 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 10 mm, Hoogte verpakking: 100 mm. Aantal per verpakking: 12 stuk(s)
    21,- excl. btw
    Voorraad: 96
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC OM3 Fiber optic adapter - Beige
    (156151007)
      Equip 156151007. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 12,8 mm, Diepte: 29,2 mm, Hoogte: 9,35 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
    10,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC OM4 Fiber optic adapter - Beige
    (156152007)
      Equip 156152007. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 12,8 mm, Diepte: 29,2 mm, Hoogte: 9,35 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
    10,- excl. btw
    Voorraad: 204
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/Coupler, OM1/OM2 Fiber optic adapter - Beige
    (156145)
      Equip 156145. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Gewicht: 7 g. Aantal per verpakking: 12 stuk(s)
    18,- excl. btw
    Voorraad: 137
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder