€ 0
Winkelwagen

EFB Elektronik 53432.1 Fiber optic adapter - Beige

Productcode: 53432.1  |  EAN/UPC: 4049759071929

Gratis
verzending
54,- excl. btw
65,34 incl. btw
Op voorraad (3)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: Glasvezeladapters

productinformatie

Productbeschrijving

EFB Elektronik 53432.1 Fiber optic adapter - Beige kenmerken

EFB Elektronik 53432.1. Aansluiting type: LC/SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 10 stuk(s)

EFB Elektronik 53432.1, LC/SC, Beige, Multimode, Metaal, Keramisch, OM3