• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Fiber optic adapters (195 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Digitus LC / LC Coupler, Multimode Fiber optic adapter - Blauw
    (DN-96009-1)
      Digitus DN-96009-1. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    12,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus LC / LC Coupler, Singlemode Fiber optic adapter - Blauw
    (DN-96007-1)
      Digitus DN-96007-1. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    13,- excl. btw
    Voorraad: 39
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus LC / LC Coupler, Multimode Fiber optic adapter - Beige
    (DN-96008-1)
      Digitus DN-96008-1. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    11,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    Value 19" glasvezel patchbox, leeg 1 HE, uittrekbaar, geschikt voor 24x SC-DX of 24x LC 4-voudig Fiber optic .....
    (21.99.0650)
      Value 19" glasvezel patchbox, leeg 1 HE, uittrekbaar, geschikt voor 24x SC-DX of 24x LC 4-voudig
    37,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Digitus ST / ST Simplex Coupler, Metal Housing Fiber optic adapter - Zwart
    (DN-96002-1)
      Digitus DN-96002-1. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Zwart, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Voorraad: 34
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet LC/APC Adapter, Single Mode 4 Cores, Zirconia Sleeve, Green Fiber optic adapter - Groen
    (760591)
      Intellinet 760591. Aansluiting type: LC / APC, Kleur van het product: Groen, Draad modus structuur: Single-mode
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Intellinet SC Adapter, Single Mode Simplex, Zirconia Sleeve, Blue Fiber optic adapter - Blauw
    (760607)
      Intellinet 760607. Aansluiting type: SC / SC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode
    11,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT Cassette 2xMTP - 24xLC OM3 quad aqua Fiber optic adapter - Zwart
    (FA2019)
      ACT FA2019. Quantity per pack: 1 pc(s)
    214,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter multimode OM5 Fiber optic adapter - Groen, Limoen
    (EA1016)
      ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter multimode OM5. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Black Box Pre-Polished Fiber Optic Connector, 10-Gig (OM3), 50-Micron Multimode, LC, Aqua, 6-Pack Fiber optic .....
    (PP-LC-50MM-10G-6PAK)
      Black Box PP-LC-50MM-10G-6PAK. Aantal per verpakking: 6 stuk(s)
    137,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    ACT Fiber optic LC-LC quad adapter singlemode OS2 Fiber optic adapter - Blauw
    (EA1020)
      ACT Fiber optic LC-LC quad adapter singlemode OS2
    11,- excl. btw
    Voorraad: 109
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    MicroOptics Gebic Fiber Adaptor for FC to LC Connector Fiber optic adapter
    (MO-FAD-LCFC)
      MicroOptics MO-FAD-LCFC. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    91,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    ACT Fiber optic LC duplex adapter singlemode OS2 Fiber optic adapter - Blauw
    (EA1004)
      ACT Fiber optic LC duplex adapter singlemode OS2. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Voorraad: 71
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode OM5 Fiber optic adapter - Groen, Limoen
    (EA1027)
      ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode OM5. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Intellinet SC Adapter, Multimode Simplex, Zirconia Sleeve, Beige Fiber optic adapter
    (760614)
      Intellinet 760614. Aansluiting type: SC / SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode
    11,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Digitus ST / ST Coupler, Singlemode Fiber optic adapter - Geel
    (DN-96001-1)
      Digitus DN-96001-1. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Geel, Draad modus structuur: Single-mode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    11,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Intellinet LC Adapter, Single Mode 4 Cores, Zirconia Sleeve, Blue Fiber optic adapter - Blauw
    (760577)
      Intellinet 760577. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    ACT Fiber optic LC-FC simplex adapter Fiber optic adapter - Blauw, Geel
    (EA1041)
      ACT Fiber optic LC-FC simplex adapter. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    36,- excl. btw
    Voorraad: 33
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Mikrotik CWDM MUX/DEMUX 8-port unit Fiber optic adapter - Zwart
    (CWDM-MUX8A)
      Mikrotik CWDM-MUX8A. Kleur van het product: Zwart. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    376,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 11 januari 2020
    ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter singlemode OS2 Fiber optic adapter - Blauw
    (EA2003)
      ACT EA2003. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    9,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    ACT iber optic LC-APC quad adapter singlemode OS2 Fiber optic adapter - Groen
    (EA1021)
      ACT iber optic LC-APC quad adapter singlemode OS2. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    11,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Cassette 1xMTP - 12xLC OM4 duplex Erica-violet Fiber optic adapter - Zwart, Violet
    (FA2020)
      Advanced Cable Technology FA2020. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    121,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter OM3 Fiber optic adapter - Aqua-kleur
    (EA1024)
      ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter OM3. Aansluiting type: SC / SC, Kleur van het product: Aqua-kleur, Materiaal huls: Zirkonium-keramiek. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    9,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic LC duplex adapter multimode OM1/OM2 flange Fiber optic adapter - Ivoor
    (EA1005)
      ACT EA1005. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Ivoor, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter multimode OM5 flange Fiber optic adapter - Groen, Limoen
    (EA1019)
      ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter multimode OM5 flange. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    11,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic SC-ST simplex adapter Fiber optic adapter - Blauw, Geel
    (EA1036)
      ACT Fiber optic SC-ST simplex adapter. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    12,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Equip Fiber Optic Keystone Adapter, SC Simplex Fiber optic adapter - Beige, Zwart
    (125572)
      Equip 125572. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Zwart. Breedte: 17,8 mm, Diepte: 27,6 mm, Hoogte: 16,1 mm. Breedte verpakking: 275 mm, Diepte verpakking: 35 mm, Hoogte verpakking: 175 mm. Aantal per verpakking: 8 stuk(s)
    17,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT Fiber optic LC-ST simplex adapter Fiber optic adapter - Metallic
    (EA1040)
      ACT Fiber optic LC-ST simplex adapter. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    23,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ASSMANN Electronic Professional Splice cassette with 12 pigtails, pre-assembled, LC, OS2 Fiber optic .....
    (A-96933-02-UPC)
      Digitus A-96933-02-UPC. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Multi kleuren, Draad modus structuur: Single-mode
    40,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 25 november 2019
    ACT Cassette 1xMTP - 12xLC OM3 duplex aqua Fiber optic adapter - Zwart, Turkoois
    (FA2018)
      ACT FA2018. Aansluiting type: LC / MTP, Kleur van het product: Zwart, Turkoois, Categorie: OM3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    123,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic SC-APC - SC-APC duplex adapter singlemode OS2 Fiber optic adapter - Groen
    (EA1028)
      ACT Fiber optic SC-APC - SC-APC duplex adapter singlemode OS2. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Intellinet LC Adapter, Multimode 4 Cores, Zirconia Sleeve, Beige Fiber optic adapter
    (760584)
      Intellinet 760584. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Equip ST/Coupler Fiber optic adapter - Zwart
    (156101)
      Equip 156101. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Zwart, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 12,5 mm, Diepte: 29,4 mm, Hoogte: 6,9 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm. Aantal per verpakking: 12 stuk(s)
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    ASSMANN Electronic Professional Splice cassette with 12 pigtails, pre-assembled, ST, OM3 Fiber optic .....
    (A-96511-02-UPC-3)
      Digitus A-96511-02-UPC-3. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Multi kleuren, Draad modus structuur: Multimode
    40,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 25 november 2019
    ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter multimode OM1/OM2 Fiber optic adapter - Wit
    (EA1023)
      ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter multimode OM1 / OM2. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    9,- excl. btw
    Voorraad: 44
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter multimode OM5 Fiber optic adapter - Groen
    (EA1026)
      ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter multimode OM5. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    9,- excl. btw
    Voorraad: 29
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic ST-ST simplex adapter ST/ST Fiber optic adapter - Rood
    (EA2004)
      ACT Fiber optic ST-ST simplex adapter ST / ST. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Voorraad: 82
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic LC duplex adapter multimode OM2 square Fiber optic adapter
    (EA9002)
      ACT Fiber optic LC duplex adapter multimode OM2 square
    13,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Microconnect Snap-in Fiber Keystone with SC/APC Fiber optic adapter - Groen, Wit
    17,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Molex LC Duplex 12 Fibre Adapter Plate, Multi-mode OM3, Aqua Fiber optic adapter - Zwart, Blauw
    (AFR-00376)
      Molex AFR-00376. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    36,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Black Box 2 x LC, Ceramic 1.25mm, 35 dB, 850/1300 nm Fiber optic adapter - Zwart
    (FOLB50M3-LC)
      Black Box FOLB50M3-LC. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    42,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Microconnect SC simplex 12 port fixed type Fiber optic adapter - Zwart
    (FIBPANEL12)
      Microconnect FIBPANEL12. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    77,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Digitus Glasfaserstecker Reiniger Fiber optic adapter - Blauw
    (DN-FO-CC-1)
      Digitus Glasfaserstecker Reiniger. Kleur van het product: Blauw. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    122,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    ACT SC duplex multimode OM2 Fiber optic adapter - Zwart, Grijs
    (EA1006)
      ACT EA1006. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    10,- excl. btw
    Voorraad: 60
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Equip SC/Coupler, OM1/OM2, OM1/OM2 Fiber optic adapter - Beige
    (156140)
      Equip 156140. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 34,7 mm, Diepte: 9,4 mm, Hoogte: 33 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
    11,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Black Box SC–SC, Rectangular Mounting, Multimode, Duplex, Bronze Sleeve, Plastic Flange Fiber optic adapter .....
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Microconnect SC-ST Adapter, Metal Fiber optic adapter - Rood, Roestvrijstaal
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 30 november 2019
    Equip SC APC Coupler, Single-mode simplex Fiber optic adapter - Groen
    (156144)
      Equip 156144. Aansluiting type: SC / APC, Kleur van het product: Groen, Draad modus structuur: Single-mode. Breedte: 34,7 mm, Diepte: 9,4 mm, Hoogte: 33 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm. Aantal per verpakking: 12 stuk(s)
    21,- excl. btw
    Voorraad: 89
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC Fiber Optic Coupler, Single-mode Duplex Fiber optic adapter - Blauw
    (156131)
      Equip 156131. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Single-mode. Breedte: 34,7 mm, Diepte: 9,4 mm, Hoogte: 33 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm. Aantal per verpakking: 12 stuk(s)
    22,- excl. btw
    Voorraad: 42
    Levertijd: 1 werkdag
    ASSMANN Electronic Professional Splice cassette with 12 pigtails, pre-assembled, ST, OS2 Fiber optic .....
    (A-96911-02-UPC)
      Digitus A-96911-02-UPC. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Multi kleuren, Draad modus structuur: Single-mode
    39,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 25 november 2019
    Black Box Fiber Optic In-Line Attenuator, FC/PC, 15 dB Fiber optic adapter
    (FOAT50S1-FC-15DB)
      Black Box FOAT50S1-FC-15DB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    39,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    ASSMANN Electronic Professional Splice cassette with 12 pigtails, pre-assembled, SC, OM3 Fiber optic .....
    (A-96522-02-UPC-3)
      ASSMANN Electronic A-96522-02-UPC-3. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Multi kleuren, Draad modus structuur: Multimode
    42,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 25 november 2019
    Digitus Fiber Optic Splice Box, Equipped, SC, OM3 Fiber optic adapter - Grijs
    (DN-96320/3)
      Digitus DN-96320 / 3. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Staal. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    202,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Lenovo ThinkSystem Emulex LPm16002B-L Mezz 16Gb 2-Port Fibre Channel Adapter Fiber optic adapter - Groen
    (7ZT7A00521)
      Lenovo 7ZT7A00521. Aansluiting type: FC, Kleur van het product: Groen. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    917,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    ACT Fiber optic LC quad adapter OM1/OM2 Fiber optic adapter - Wit
    (EA1018)
      ACT Fiber optic LC quad adapter OM1 / OM2. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    11,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Microconnect 2 x ST, Simplex Multimode Fiber optic adapter - Goud
    16,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Microconnect Adapter SC/PC SM Simplex Fiber optic adapter - Blauw
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 30 november 2019
    Equip Fiber Optic Keystone Adapter, ST Simplex Fiber optic adapter - Zwart, Metallic
    (125571)
      Equip 125571. Aansluiting type: ST, Kleur van het product: Zwart, Metallic. Breedte: 17,8 mm, Diepte: 29 mm, Hoogte: 16,1 mm. Breedte verpakking: 275 mm, Diepte verpakking: 35 mm, Hoogte verpakking: 175 mm. Aantal per verpakking: 8 stuk(s)
    17,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    Microconnect FIBLCADA Fiber optic adapter - Blauw
    (FIBLCADA)
      Microconnect FIBLCADA. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    18,- excl. btw
    Voorraad: 22
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Black Box - ST-SC, Single-Mode, Simplex, Ceramic Sleeve, Rectangular Mount Fiber optic adapter - Blauw
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Digitus DIN Rail Splicing Box for 6x SC//DX Couplers, grey Fiber optic adapter - Grijs
    (DN-96890)
      Digitus DN-96890. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 125 mm, Diepte: 130 mm, Hoogte: 35 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    27,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    ASSMANN Electronic Professional Splice cassette with 12 pigtails, pre-assembled, LC, OM2 Fiber optic .....
    (A-96533-02-UPC)
      Digitus A-96533-02-UPC. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Multi kleuren, Draad modus structuur: Multimode
    37,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 25 november 2019
    Black Box M/F SC, UPC, 10dB Fiber optic adapter - Goud
    (FOAT50S1-SC-10DB)
      Black Box M / F SC, UPC, 10dB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    39,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Black Box M/F SC, UPC, 2dB Fiber optic adapter - Goud
    (FOAT50S1-SC-2DB)
      Black Box M / F SC, UPC, 2dB. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    39,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    ASSMANN Electronic Professional Splice cassette with 12 pigtails, pre-assembled, LC, OM4 Fiber optic .....
    (A-96533-02-UPC-4)
      Digitus A-96533-02-UPC-4. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Multi kleuren, Draad modus structuur: Multimode
    42,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 25 november 2019
    Digitus Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 12x SC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color .....
    (DN-96321)
      Digitus DN-96321. Breedte: 483 mm, Diepte: 280 mm, Hoogte: 44,5 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    229,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Digitus Fiber Optic Splice Box, Equipped, SC, OS2 Fiber optic adapter - Grijs
    (DN-96321/9)
      Digitus DN-96321 / 9. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Staal. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    240,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Lenovo 7ZT7A00520 Fiber optic adapter - Groen
    (7ZT7A00520)
      Lenovo 7ZT7A00520. Aansluiting type: FC, Kleur van het product: Groen. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    963,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 28 november 2019
    Digitus Fiber Optic Splice Box, Equipped, 24x E2000 (APC), Diamond Fiber optic adapter - Grijs
    (DN-96342/9)
      Digitus DN-96342 / 9. Aansluiting type: E-2000 (APC), Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Staal. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    2.182,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Equip SC OM4 Fiber optic adapter - Beige
    (156146007)
      Equip 156146007. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 25,5 mm, Diepte: 27,8 mm, Hoogte: 9,35 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
    11,- excl. btw
    Voorraad: 146
    Levertijd: 1 werkdag
    Black Box Fiber Optic Coupling SC/SC Single Mode Duplex Ceramic Rect Fiber optic adapter - Blauw
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Black Box ST–ST, 3/8" Diameter Mounting, Multimode, Simplex, Bronze Sleeve, Metal Flange Fiber optic adapter .....
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 december 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder