Productcode: 450-AECU | EAN/UPC: 5397063838769
Schrijf een review
en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
230 V voedingskabel C19/20 - 8ft
DELL 450-AECU, 2,5 m, 230 V
- Speciaal ontworpen voor de aansluiting van uw apparatuur op het elektriciteitsnet
- Heeft een ingangsspanning van 230 V
- Heeft een lengte van 8 ft
Voorzie uw Dell™ systemen van stroom met de 230 V voedingskabel van Dell. De kabel is speciaal ontworpen voor de aansluiting van uw apparatuur op het elektriciteitsnet. Deze voedingskabel heeft een ingangsspanning van 230 V en een lengte van 8 ft.
Dit product is compatibel met de volgende systemen.
- PowerEdge M1000e
- PowerVault DL2100
- PowerVault MD1200
- PowerVault NX200
- PowerVault NX300
- PowerVault NX3000
- PowerVault NX3100.
Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
meer dan
2.000.000 producten
meer dan
3.000 merkfabrikanten
snelle levertijden
altijd gratis verzending
Ontvang wekelijks per e-mail onze nieuwsbrief met daarin meer informatie over onze producten en diensten, en natuurlijk mooie aanbiedingen. Hoe wij omgaan met uw gegevens, kunt u lezen in onze privacy- en cookieverklaring.
088 - 4 300 300
Werkdagen van 8:30 - 17:30 uur
Verstuur bericht
naar verkoop@centralpoint.nl of via contactformulier
Centralpoint is de grootste IT-reseller van de Benelux en adviseert merkonafhankelijk heel werkend Nederland en België over concrete IT-oplossingen. Of het nu gaat om een overheidsinstelling of een zelfstandige. Wij hebben voor elke organisatie een passende IT- oplossing. Centralpoint ondersteunt u onder andere met consultancy, e-commerce-oplossingen en dienstverlening rondom beheer, beveiliging en logistiek van IT-hardware. Uw centrale aanspreekpunt staat altijd voor u klaar.