• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: SAN storage
    22439,-excl. btw 27151,19incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 7 januari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 7 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP889A SAN

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P6300 2.4TB

    Productcode: AP889A  |  EAN/UPC: 0884962386903
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanbevolen opties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P6300 2.4TB kenmerken

    HP P6300 2.4TB, StorageWorks. Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit: 240 TB, Capaciteit opslag-drive: 300 GB, Soorten RAID: 0, 1, 0+1, 5, 6. Hostinterface: Fibre Channel. Certificering: UL, CSA, TUV, FCC, CE MARK, CTICK, BSMI, VCCI. Beheerplatform: P6000 CV v9.4. Gewicht: 66,2 kg

    HP StorageWorks P6300 2.4TB, P6000 CV v9.4, Fibre Channel, 10 - 35 °C, 10 - 90 procent, 0 - 2400 m, 0, 1, 0+1, 5, 6

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P6300 2.4TB specificaties
    Design
    Certificering UL, CSA, TUV, FCC, CE MARK, CTICK, BSMI, VCCI
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 10 - 35 °C
    Hoogte, in bedrijf 0 - 2400 m
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
    Gewicht en omvang
    Gewicht 66220 g
    Inhoud van de verpakking
    Meegeleverde software XCS v10
    Netwerk
    Fibre Channel Ja
    Opslagmedia
    Standaardcapaciteit 2400 GB
    Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit 240 TB
    Capaciteit opslag-drive 300 GB
    Soorten RAID 0, 1, 0+1, 5, 6
    Overdrachtssnelheid 8 Gbit/s
    Aantal storage drives geïnstalleerd 8
    Aantal storage drives ondersteund 120
    Rotatiesnelheid harde schijf 10000 RPM
    Overige specificaties
    Doorvoersnelheid 1.7 GB/s
    Bandwidth 800 MB/s
    Afmetingen (BxDxH) 609.6 x 1008.1 x 1999 mm
    Ondersteunde schijven, form factor SFF
    Supported drives 300GB 15K rpm
    450GB 15K rpm
    600GB 15K rpm
    2TB 7.2K rpm
    Harde schijf-controller HSV340
    Aantal behuizingen 10
    Behuizing M6625
    Interne cache 4096 MB
    Poorten & interfaces
    Host-poorten 8
    Prestatie
    Beheerplatform P6000 CV v9.4

    Aanbevolen opties

    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP Install ProLiant DL38x(p) Service
      Hewlett Packard Enterprise U4554E.
      Compatibiliteit: ProLiant DL380
    399,- excl. btw
    482,79 incl.btw
    Voorraad 400
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HPE 3 jaar 24x7 DL380 Gen9 Foundation Care Service
    • 3 jaar aantal jaar
    1166,- excl. btw
    1410,86 incl.btw
    Voorraad 400
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3 jaar 24x7 DL380 Gen9 Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise 3 jaar 24x7
      DL380 Gen9 Proactive Care Service.
      Aantal jaar: 3 jaar, Service-uren (days
      x hours): 7x24, Compatibele producten:
      HP DL380 Gen9
    1259,- excl. btw
    1523,39 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 5 jaar 24x7 DL380 Gen9 Foundation Care Service
      Hewlett Packard Enterprise 5 jaar 24x7
      DL380 Gen9 Foundation Care Service.
      Aantal jaar: 5 jaar, Service-uren (days
      x hours): 7x24, Compatibele producten:
      HP Proliant DL380 Gen9
    2625,- excl. btw
    3176,25 incl.btw
    Voorraad 400
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 5 jaar 24x7 DL380 Gen9 Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise 5 jaar 24x7
      DL380 Gen9 Proactive Care Service
    2819,- excl. btw
    3410,99 incl.btw
    Voorraad 300

    Aanraders bij dit product

    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X 1500VA 879,- 1063,59
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1069,- 1293,49
    APC UPS: Smart-UPS X 3000VA 1669,- 2019,49

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise IT cursus: Care Pack Service for Storage Training
      Hewlett Packard Enterprise Care Pack
      Service for Storage Training
    939,- excl. btw
    1136,19 incl.btw
    Voorraad 999
    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 1m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 1 m, Sexe:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 111 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    87,- excl. btw
    105,27 incl.btw
    Voorraad 183
    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 3m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      3m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 3 m, Sexe:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 220 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    125,- excl. btw
    151,25 incl.btw
    Voorraad 68
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Lengte snoer:
      1 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A.
      Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Lengte snoer: 0,5 m. Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise kabel: C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+
      / SFP+ Active Copper DAC 7.0m. Lengte
      snoer: 7 m, Aansluiting 1: SFP+,
      Aansluiting 2: SFP+
    1239,- excl. btw
    1499,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: HP M6612 600GB 6G SAS 15K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Hard Drive
    • 15000 RPM rotatiesnelheid harde schijf
    • 3.5 " harde schijf, omvang
    • 600 GB opslagcapaciteit harde schijf
    429,- excl. btw
    519,09 incl.btw
    Voorraad 59
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: 900GB 2.5" 10k DP SAS 6Gb/s (Sparepart)
    • 10000 RPM rotatiesnelheid harde schijf
    • 2.5 " harde schijf, omvang
    • 900 GB opslagcapaciteit harde schijf
    1969,- excl. btw
    2382,49 incl.btw
    Voorraad 8
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: M6625 300GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Hard Drive
    • 10000 RPM rotatiesnelheid harde schijf
    • 2.5 " harde schijf, omvang
    • 300 GB opslagcapaciteit harde schijf
    699,- excl. btw
    845,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver (Sparepart)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver.
      Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters...
    647,- excl. btw
    782,87 incl.btw
    Voorraad 70
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: M6612 - Zwart, Zilver
      Hewlett Packard Enterprise M6612. Opslag
      schijfgrootte: 3.5", Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS. Interface:
      SAS. Kleur van het product: Zwart,
      Zilver. Soort apparaat: M6612
    4579,- excl. btw
    5540,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks M6625 - Zwart, Zilver
      Hewlett Packard Enterprise M6625,
      StorageWorks. Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 150 TB, Opslag
      schijf-interface: Serial Attached SCSI
      (SAS), Opslag schijfgrootte: 2.5". Type
      behuizing: Rack (2U), Kleur van het
      product:...
    4999,- excl. btw
    6048,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise signaal kabel: HP BladeSystem c-Class 10GbE SFP+ to SFP+ 5m Direct Attach Copper Cable - .....
      Hewlett Packard Enterprise 537963-B21.
      Lengte snoer: 5 m, Aansluiting(en):
      SFP+. Kleur van het product: Zwart
    265,- excl. btw
    320,65 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SSD: M6625 400GB 6G SAS SFF (2.5-inch) Dual Port
    • 400 GB solid state drive (ssd) capaciteit
    • 2.5" ssd-vormfactor
    • Intern
    • Serial Attached SCSI solid state drive (ssd) interfaces
    12979,- excl. btw
    15704,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SSD: 200GB 2.5" DP SAS 6Gb/s
    • 200 GB solid state drive (ssd) capaciteit
    • 2.5" ssd-vormfactor
    • Intern
    • Serial Attached SCSI solid state drive (ssd) interfaces
    7069,- excl. btw
    8553,49 incl.btw
    HP rack: 10636 G2 with Extension Shock Rack
      HP 10636 G2 with Extension Shock Rack
    3479,- excl. btw
    4209,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable
    • 7 m lengte snoer
    159,- excl. btw
    192,39 incl.btw
    Voorraad 114
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Voorraad 3

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    P6300 2.4TB
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    27151.19 EUR new
    HP P6300 2.4TB, StorageWorks. Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit: 240 TB, Capaciteit opslag-drive: 300 GB, Soorten RAID: 0, 1, 0+1, 5, 6. Hostinterface: Fibre Channel. Certificering: UL, CSA, TUV, FCC, CE MARK, CTICK, BSMI, VCCI. Beheerplatform: P6000 CV v9.4. Gewicht: 66,2 kg
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P6300 2.4TB Hewlett Packard Enterprise SAN: P6300 2.4TB
    https://www.centralpoint.nl/disk-arrays/hewlett-packard-enterprise/storageworks-p6300-2-4tb-art-ap889a-num-5126430/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder