• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: SAN storage
    19779,-excl. btw 23932,59incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 25 augustus 2017
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 25 augustus 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP848B SAN

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit

    Productcode: AP848B  |  EAN/UPC: 0887111210456
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit, StorageWorks. Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit: 24 TB, Opslag schijf-interface: Serial Attached SCSI (SAS). Type behuizing: Rack (2U). Breedte: 1219 mm, Diepte: 914 mm, Hoogte: 1219 mm

    Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit, 24 TB, Serial Attached SCSI (SAS), Rack (2U), 1219 mm, 914 mm, 1219 mm

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit specificaties
    Design
    Type behuizing Rack (2U)
    Gewicht en omvang
    Diepte 914 mm
    Gewicht 34000 g
    Breedte 1219 mm
    Hoogte 1219 mm
    Netwerk
    Fibre Channel Ja
    Opslagmedia
    Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit 24 TB
    Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI (SAS)
    Aantal storage drives ondersteund 24

    Aanraders bij dit product

    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X 1500VA 879,- 1063,59
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1069,- 1293,49
    APC UPS: Smart-UPS X 3000VA 1939,- 2346,19

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise garantie: 4 Year 24x7 P2KG3 MSA SAN Kit FC
    • 4 jaar aantal jaar
    5529,- excl. btw
    6690,09 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 3 year 4 hour 24x7 MSA 2000 G3 SAN Starter Kit Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U0X73E.
      Service-uren (days x hours): 7x24,
      Compatibele producten: MSA 2000 G3
    4559,- excl. btw
    5516,39 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: Modular Smart Array Array System Installation and Startup Service
      Hewlett Packard Enterprise Modular Smart
      Array Array System Installation and
      Startup Service. Compatibele producten:
      HP MSA 1040, 2040
    1828,- excl. btw
    2211,88 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise garantie: 3y 24x7 CDMR P2KG3MSA SAN Kit FC
    • 3 jaar aantal jaar
    5219,- excl. btw
    6314,99 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 3 year Next Business Day HP P2000 G3 MSA SAN Kit Foundation Care Service
    • 3 jaar aantal jaar
    3529,- excl. btw
    4270,09 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise backup software: 2000 Modular Smart Array Snapshot 64 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular
      Smart Array Snapshot 64 Software LTU.
      Platform: PC. Afmetingen (BxDxH): 142,9
      x 222,3 x 6,4 mm, Gewicht: 230 g
    1969,- excl. btw
    2382,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise backup software: StorageWorks MSA2000 Snapshot 255 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise StorageWorks
      MSA2000 Snapshot 255 Software LTU
    2959,- excl. btw
    3580,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise backup software: 2000 Modular Smart Array Snapshot 8 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular
      Smart Array Snapshot 8 Software LTU
    739,- excl. btw
    894,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 3830 - Zwart, Zilver
    • Opslagserver soort
    • Rack (2U) type behuizing
    • Intel® Xeon® E5 familie processorfamilie
    4284,- excl. btw
    5183,64 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 3830 - Zwart
    • Opslagserver soort
    • Intel® Xeon® E5 familie processorfamilie
    3789,- excl. btw
    4584,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise drive bay: P2000 LFF Drive Enclosure I/O Module
      Hewlett Packard Enterprise P2000 LFF
      Drive Enclosure I/O Module. Width: 635
      mm, Depth: 736.6 mm, Height: 254 mm
    809,- excl. btw
    978,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack - Blauw
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Sexe: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte
      snoer: 5 m, Gewicht: 454 g
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 84
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Sexe: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte
      snoer: 15 m. Aansluiting(en): 2 x LC
    65,- excl. btw
    78,65 incl.btw
    Voorraad 29
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m (Sparepart)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m. Aansluiting
      1: LC, Aansluiting 2: LC, Sexe:
      Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 5 m.
      Materiaal: PVC
    47,- excl. btw
    56,87 incl.btw
    Voorraad 87
    Hewlett Packard Enterprise installatieservice: HP Installation Modular Smart Array and Enclosure Services
      Hewlett Packard Enterprise U8132E
    459,- excl. btw
    555,39 incl.btw
    Voorraad 999
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: 82E 8Gb
      Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb.
      Hostinterface: PCIe, Output interface:
      SCSI. Ondersteunde server operating
      systems: Windows Server 2003,Windows
      Server 2008. Breedte: 355,6 mm, Diepte:
      254 mm, Hoogte: 76,2 mm....
    882,- excl. btw
    1067,22 incl.btw
    Voorraad 42
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: HP PCI Express 1-port 8Gb Fibre Channel SR (QLogic) Adapter
      Hewlett Packard Enterprise AH400A.
      Hostinterface: PCIe, Output interface:
      SCSI. Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s
    4399,- excl. btw
    5322,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: P2000 G3
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3.
      Weight: 24.9 kg, Package weight: 30.8
      kg. Dimensions (WxDxH): 484.1 x 617.7 x
      87.8 mm, Package dimensions (WxDxH):
      825.5 x 865.1 x 285.7 mm
    3739,- excl. btw
    4524,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: HP 300GB 6G SAS 10K rpm 2.5-inch Dual Port Enterprise Hard Disk Drive .....
    • 10000 RPM rotatiesnelheid harde schijf
    • 2.5 " harde schijf, omvang
    • 300 GB opslagcapaciteit harde schijf
    139,- excl. btw
    168,19 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: HP 600GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Enterprise 3yr Wty .....
    • 10000 RPM rotatiesnelheid harde schijf
    • 2.5 " harde schijf, omvang
    • 600 GB opslagcapaciteit harde schijf
    269,- excl. btw
    325,49 incl.btw
    Voorraad 42
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: 450GB, 6G, SAS, 10K rpm, SFF, 2.5-inch
    • 10000 RPM rotatiesnelheid harde schijf
    • 2.5 " harde schijf, omvang
    • 450 GB opslagcapaciteit harde schijf
    229,- excl. btw
    277,09 incl.btw
    Voorraad 122
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 4yNbdwDMRMSA2KG3SANStrtrKitProAcCrSvc
      Hewlett Packard Enterprise
      4yNbdwDMRMSA2KG3SANStrtrKitProAcCrSvc
    4629,- excl. btw
    5601,09 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise IT cursus: Care Pack Service for Storage Training
      Hewlett Packard Enterprise Care Pack
      Service for Storage Training
    939,- excl. btw
    1136,19 incl.btw
    Voorraad 999
    Hewlett Packard Enterprise switch: HP 8/80 Base (48) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch - Grijs
    • Managed network switch switch type
    35999,- excl. btw
    43558,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: HP 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch - Grijs
    • 6 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Managed network switch switch type
    5039,- excl. btw
    6097,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: SN6000 Stackable 8Gb 24-port Single Power Fibre Channel Switch
      Hewlett Packard Enterprise SN6000
      Stackable 8Gb 24-port Single Power Fibre
      Channel Switch
    9129,- excl. btw
    11046,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 8000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Fiber interface
    • Intern
    1117,- excl. btw
    1351,57 incl.btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: HP 82Q 8Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • Intern
    882,- excl. btw
    1067,22 incl.btw
    Voorraad 49
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: 81Q 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • Intern
    474,- excl. btw
    573,54 incl.btw
    Voorraad 48
    Hewlett Packard Enterprise product: P2000 Array System Snapshot 512 Software E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Snapshot 512 Software E-LTU
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise product: P2000 Array System Remote Snap Software E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Remote Snap Software E-LTU
    3749,- excl. btw
    4536,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
      Hewlett Packard Enterprise P2000 LFF
      Modular Smart Array Chassis. Opslag
      schijfgrootte: 3.5", Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SATA. Type
      behuizing: 2U
    2629,- excl. btw
    3181,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise opslagnetwerk tool: P2000 Array System Remote Snap Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Remote Snap Software LTU
    2380,- excl. btw
    2879,80 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise opslagnetwerk tool: P2000 Array System Snapshot 512 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Snapshot 512 Software LTU
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks HP D2700 Disk Enclosure (Sparepart)
      Hewlett Packard Enterprise AJ941A,
      StorageWorks. Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 12,5 TB. Type
      behuizing: Rack (2U). Gewicht: 24,49 kg,
      Minimale systeemeisen: Microsoft Windows
      2003; Microsoft Windows 2008; Novell...
    1392,- excl. btw
    1684,32 incl.btw
    Voorraad 5
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks HP StorageWorks P2000 G3 SAS MSA Dual Controller SFF Array System
      Hewlett Packard Enterprise AW594A,
      StorageWorks. Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 12 TB, Opslag
      schijf-interface: SATA. Type behuizing:
      Rack (2U). Gewicht: 18,4 kg. Afmetingen
      (BxDxH): 635 x 737 x 254 mm, Maat: 63,5
      cm...
    9269,- excl. btw
    11215,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit
      HP P2000 G3 FC MSA Dual Controller
      Virtualization SAN Starter Kit
    30299,- excl. btw
    36661,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise kabel: External Mini SAS 2m
      Hewlett Packard Enterprise External Mini
      SAS 2m. Lengte snoer: 2 m, Sexe:
      Mannelijk/ Mannelijk, Kleur kabel:
      Zwart. Aansluiting 1: 1 x 26-pin
      SFF-8088, Aansluiting 2: 1 x 26-pin
      SFF-8088. Gewicht: 450 g
    91,- excl. btw
    110,11 incl.btw
    Voorraad 54
    Hewlett Packard Enterprise switchcompnent: P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3
      10GbE iSCSI MSA Array System Controller.
      Connectivity technology: Wired, Cabling
      technology: 10GbE iSCSI. Safety: RoHS2.
      Dimensions (WxDxH): 304.8 x 482.6 x
      190.5 mm, Weight: 2.04 kg
    4239,- excl. btw
    5129,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    • Blauw kleur van het product
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 35
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    289,- excl. btw
    349,69 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    23932.59 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit, StorageWorks. Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit: 24 TB, Opslag schijf-interface: Serial Attached SCSI (SAS). Type behuizing: Rack (2U). Breedte: 1219 mm, Diepte: 914 mm, Hoogte: 1219 mm
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit
    https://www.centralpoint.nl/disk-arrays/hewlett-packard-enterprise/storageworks-p2000-g3-fc-msa-dual-controller-virtualization-san-starter-kit-art-ap848b-num-4596965/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder