• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: SAN storage
    7249,-excl. btw 8771,29incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 6 oktober 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 6 oktober 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP845B SAN

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular

    Productcode: AP845B  |  EAN/UPC: 0887111210425
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular kenmerken

    HP P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Smart Array System

    Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular, HDD, 48 TB, Serial Attached SCSI (SAS), Rack (2U), 635 mm, 737 mm

    How can the flexibility of the HP P2000 G3 MSA Array Systems help remedy large storage needs and small budgets? By offering high-performance 8 Gb FC, Combo FC/iSCSI, 6 Gb SAS, 1 Gb or 10 GbE iSCSI connected arrays designed for efficient storage consolidation at affordable prices. The FC/iSCSI Combo controller gives the flexibility to share the array resources over two protocols, supporting the needs of dissimilar departments and budgets.

    All P2000 G3 MSA Arrays ship standard with 64 Snapshots and Volume Copy enabled for increased data protection. The FC, Combo FC/iSCSI, and iSCSI controllers allow replication with optional Remote Snap software. The arrays allow departments and small to medium businesses to grow capacity as needed up to 149 drives. Mixing of LFF and SFF enterprise-class SAS and archival-class SATA drives is supported. Configure with a single controller for low initial cost, or dual controllers for high availability for the most demanding entry-level situations.

    Easily Managed, Highly Affordable, Highly Efficient and flexible Storage Consolidation

    • The HP P2000 G3 MSA Array Systems deliver low cost, consolidated storage array solutions to meet departmental and small to medium businesses requirements with 8Gb Fibre Channel, Combo FC/iSCSI, 6Gb SAS, and 1Gb or 10GbE iSCSI systems accommodating LFF and SFF SAS, SAS MDL, and SATA MDL drives.


    Start Small and Grow in Number of Supported Servers and Total Capacity - Adaptable to Changing Needs

    • The P2000 G3 MSA allows customers to grow their storage as demands increase from 600GB to 178TB SAS, 384TB SAS MDL or 192TB SATA . The P2000 G3 MSA arrays can support 7 LFF enclosures and 96 drives or 5 SFF enclosures and a maximum of 149 drives. Single or dual controllers accommodate any budget.


    Comprehensive Data Protection in an Easily Administered SAN Environment

    • Reduce risk of IT failure with dual active/active controllers, dual-ported drives, and redundant hardware components.

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular specificaties
    Design
    Type behuizing Rack (2U)
    Gewicht en omvang
    Diepte 737 mm
    Gewicht 15900 g
    Breedte 635 mm
    Hoogte 254 mm
    Netwerk
    Fibre Channel Ja
    Opslagmedia
    Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit 48 TB
    Ondersteunde types opslag-drives HDD
    Opslagdrives geïnstalleerd Nee
    Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI (SAS)
    Aantal storage drives ondersteund 12
    Poorten & interfaces
    Host-poorten 4

    Aanraders bij dit product

    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X 1500VA 879,- 1063,59
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1079,- 1305,59
    APC UPS: Smart-UPS X 3000VA 1949,- 2358,29

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise garantie: 4 Year 24x7 MSA2K S64 VolCpy FC
    • 4 jaar aantal jaar
    4199,- excl. btw
    5080,79 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 3 year 4 hour 24x7 with DMRMSA2000 G3 Arrays Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U2E79E.
      Number of years: 3 year(s), Service time
      (days x hours): 7x24, Response time: 4 h
    4329,- excl. btw
    5238,09 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3y 4h 24x7 MSA2000G3Arrays Proact
      Hewlett Packard Enterprise 3y 4h 24x7
      MSA2000G3Arrays Proact. Aantal jaar: 3
      jaar, Service-uren (days x hours): 7x24,
      Responstijd: 4 uur
    4028,- excl. btw
    4873,88 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: 1Y, PW, 24x7, MSA2K S64 VolCpy FC SVC
    • 1 jaar aantal jaar
    1519,- excl. btw
    1837,99 incl.btw
    Voorraad 400
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 5 year 24x7 MSA2000 G3
    • 5 jaar aantal jaar
    6088,- excl. btw
    7366,48 incl.btw
    Voorraad 500
    Hewlett Packard Enterprise backup software: 2000 Modular Smart Array Snapshot 64 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular
      Smart Array Snapshot 64 Software LTU.
      Platform: PC. Afmetingen (BxDxH): 142,9
      x 222,3 x 6,4 mm, Gewicht: 230 g
    1969,- excl. btw
    2382,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise backup software: 2000 Modular Smart Array Snapshot 8 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular
      Smart Array Snapshot 8 Software LTU
    739,- excl. btw
    894,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise backup software: StorageWorks MSA2000 Snapshot 255 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise StorageWorks
      MSA2000 Snapshot 255 Software LTU
    2959,- excl. btw
    3580,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 3830 - Zwart, Zilver
    • Opslagserver soort
    • Rack (2U) type behuizing
    • Intel® Xeon® E5 familie processorfamilie
    4284,- excl. btw
    5183,64 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 3830 - Zwart
    • Opslagserver soort
    • Intel® Xeon® E5 familie processorfamilie
    3789,- excl. btw
    4584,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise drive bay: P2000 LFF Drive Enclosure I/O Module
      Hewlett Packard Enterprise P2000 LFF
      Drive Enclosure I/O Module. Breedte: 635
      mm, Diepte: 736,6 mm, Hoogte: 254 mm
    809,- excl. btw
    978,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Aansluiting
      1: LC, Aansluiting 2: LC, Sexe:
      Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m.
      Materiaal: PVC
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack - Blauw
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Sexe: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte
      snoer: 5 m, Gewicht: 454 g
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 76
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Sexe: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte
      snoer: 1 m. Aansluiting(en): 2 x LC
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise installatieservice: HP Installation Modular Smart Array and Enclosure Services
      Hewlett Packard Enterprise U8132E
    459,- excl. btw
    555,39 incl.btw
    Voorraad 10054
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: 82E 8Gb
      Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb.
      Hostinterface: PCIe, Output interface:
      SCSI. Ondersteunde server operating
      systems: Windows Server 2003,Windows
      Server 2008. Breedte: 355,6 mm, Diepte:
      254 mm, Hoogte: 76,2 mm....
    882,- excl. btw
    1067,22 incl.btw
    Voorraad 22
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: P2000 G3
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3.
      Weight: 24.9 kg, Package weight: 30.8
      kg. Dimensions (WxDxH): 484.1 x 617.7 x
      87.8 mm, Package dimensions (WxDxH):
      825.5 x 865.1 x 285.7 mm
    3739,- excl. btw
    4524,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: PCIe/1 x Fibre Channel
      Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x
      Fibre Channel. Hostinterface: PCIe.
      Ondersteunde server operating systems:
      Windows Server 2003,Windows Server 2008.
      Breedte: 247,9 mm, Diepte: 262,9 mm,
      Hoogte: 193 mm. Overdrachtssnelheid:
      4...
    1369,- excl. btw
    1656,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: HP 300GB 6G SAS 10K rpm 2.5-inch Dual Port Enterprise Hard Disk Drive
    • 10000 RPM rotatiesnelheid harde schijf
    • 2.5 " harde schijf, omvang
    • 300 GB opslagcapaciteit harde schijf
    189,- excl. btw
    228,69 incl.btw
    Voorraad 64
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: HP 600GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Enterprise 3yr Wty .....
    • 10000 RPM rotatiesnelheid harde schijf
    • 2.5 " harde schijf, omvang
    • 600 GB opslagcapaciteit harde schijf
    255,- excl. btw
    308,55 incl.btw
    Voorraad 201
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: 1.2TB 6G SAS 10K rpm SFF
    • 10000 RPM rotatiesnelheid harde schijf
    • 2.5 " harde schijf, omvang
    • 1200 GB opslagcapaciteit harde schijf
    369,- excl. btw
    446,49 incl.btw
    Voorraad 64
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: Modular Smart Array Array System Installation and Startup Service
      Hewlett Packard Enterprise Modular Smart
      Array Array System Installation and
      Startup Service. Compatibele producten:
      HP MSA 1040, 2040
    1828,- excl. btw
    2211,88 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise IT cursus: Care Pack Service for Storage Training
      Hewlett Packard Enterprise Care Pack
      Service for Storage Training
    939,- excl. btw
    1136,19 incl.btw
    Voorraad 10054
    Hewlett Packard Enterprise switch: HP 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch - Grijs
    • 6 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Managed network switch switch type
    5039,- excl. btw
    6097,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: BladeSystem Brocade - Grijs
    • Managed network switch switch type
    8559,- excl. btw
    10356,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: Cisco MDS 9124 - Zwart, Grijs
    • 8 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Managed network switch switch type
    5529,- excl. btw
    6690,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: HP 82Q 8Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • Intern
    882,- excl. btw
    1067,22 incl.btw
    Voorraad 33
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 8000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Fiber interface
    • Intern
    1117,- excl. btw
    1351,57 incl.btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • Intern
    559,- excl. btw
    676,39 incl.btw
    Voorraad 49
    Hewlett Packard Enterprise product: P2000 Array System Snapshot 512 Software E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Snapshot 512 Software E-LTU
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise product: P2000 Array System Remote Snap Software E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Remote Snap Software E-LTU
    3749,- excl. btw
    4536,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise vergoeding: HP 3 year 24x7 MSA2000 G3 (Sparepart)
      Hewlett Packard Enterprise U2MR2E
    1897,- excl. btw
    2295,37 incl.btw
    Voorraad 10055
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
      Hewlett Packard Enterprise P2000 LFF
      Modular Smart Array Chassis. Opslag
      schijfgrootte: 3.5", Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SATA. Type
      behuizing: 2U
    2629,- excl. btw
    3181,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise opslagnetwerk tool: P2000 Array System Remote Snap Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Remote Snap Software LTU
    2380,- excl. btw
    2879,80 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise opslagnetwerk tool: P2000 Array System Snapshot 512 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Snapshot 512 Software LTU
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks HP D2700 Disk Enclosure
      Hewlett Packard Enterprise AJ941A,
      StorageWorks. Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 12,5 TB. Type
      behuizing: Rack (2U). Gewicht: 24,49 kg,
      Minimale systeemeisen: Microsoft Windows
      2003; Microsoft Windows 2008; Novell...
    1811,- excl. btw
    2191,31 incl.btw
    Voorraad 25
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 DC-power SFF Chassis
      Hewlett Packard Enterprise P2000
      DC-power SFF Chassis
    8549,- excl. btw
    10344,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit
      HP P2000 G3 FC MSA Dual Controller
      Virtualization SAN Starter Kit
    29929,- excl. btw
    36214,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise kabel: External Mini SAS 2m
      Hewlett Packard Enterprise External Mini
      SAS 2m. Lengte snoer: 2 m, Sexe:
      Mannelijk/ Mannelijk, Kleur kabel:
      Zwart. Aansluiting 1: 1 x 26-pin
      SFF-8088, Aansluiting 2: 1 x 26-pin
      SFF-8088. Gewicht: 450 g
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 16
    Hewlett Packard Enterprise switchcompnent: P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3
      10GbE iSCSI MSA Array System Controller.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad,
      Bekabelingstechnologie: 10GbE iSCSI.
      Veiligheid: RoHS2. Afmetingen (BxDxH):
      304,8 x 482,6 x 190,5 mm, Gewicht:...
    4239,- excl. btw
    5129,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    • Blauw kleur van het product
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 29
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    289,- excl. btw
    349,69 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    8771.29 EUR new
    HP P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Smart Array System
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular
    https://www.centralpoint.nl/disk-arrays/hewlett-packard-enterprise/p2000-g3-msa-fc-dual-controller-lff-modular-art-ap845b-num-4602009/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder