• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: SAN storage
    6609,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 10 augustus 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 10 augustus 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP845B SAN

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular

    Productcode: AP845B  |  EAN/UPC: 0887111210425
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular kenmerken

    HP P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Smart Array System

    Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular, HDD, 48 TB, Serial Attached SCSI (SAS), Rack (2U), 635 mm, 737 mm

    How can the flexibility of the HP P2000 G3 MSA Array Systems help remedy large storage needs and small budgets? By offering high-performance 8 Gb FC, Combo FC/iSCSI, 6 Gb SAS, 1 Gb or 10 GbE iSCSI connected arrays designed for efficient storage consolidation at affordable prices. The FC/iSCSI Combo controller gives the flexibility to share the array resources over two protocols, supporting the needs of dissimilar departments and budgets.

    All P2000 G3 MSA Arrays ship standard with 64 Snapshots and Volume Copy enabled for increased data protection. The FC, Combo FC/iSCSI, and iSCSI controllers allow replication with optional Remote Snap software. The arrays allow departments and small to medium businesses to grow capacity as needed up to 149 drives. Mixing of LFF and SFF enterprise-class SAS and archival-class SATA drives is supported. Configure with a single controller for low initial cost, or dual controllers for high availability for the most demanding entry-level situations.

    Easily Managed, Highly Affordable, Highly Efficient and flexible Storage Consolidation

    • The HP P2000 G3 MSA Array Systems deliver low cost, consolidated storage array solutions to meet departmental and small to medium businesses requirements with 8Gb Fibre Channel, Combo FC/iSCSI, 6Gb SAS, and 1Gb or 10GbE iSCSI systems accommodating LFF and SFF SAS, SAS MDL, and SATA MDL drives.


    Start Small and Grow in Number of Supported Servers and Total Capacity - Adaptable to Changing Needs

    • The P2000 G3 MSA allows customers to grow their storage as demands increase from 600GB to 178TB SAS, 384TB SAS MDL or 192TB SATA . The P2000 G3 MSA arrays can support 7 LFF enclosures and 96 drives or 5 SFF enclosures and a maximum of 149 drives. Single or dual controllers accommodate any budget.


    Comprehensive Data Protection in an Easily Administered SAN Environment

    • Reduce risk of IT failure with dual active/active controllers, dual-ported drives, and redundant hardware components.

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular specificaties
    Design
    Type behuizing Rack (2U)
    Gewicht en omvang
    Diepte 737 mm
    Gewicht 15900 g
    Breedte 635 mm
    Hoogte 254 mm
    Netwerk
    Fibre Channel Ja
    Opslagmedia
    Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit 48 TB
    Ondersteunde types opslag-drives HDD
    Opslagdrives geïnstalleerd Nee
    Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI (SAS)
    Aantal storage drives ondersteund 12
    Poorten & interfaces
    Host-poorten 4
    MPN & EAN
    MPN AP845B
    EAN 0887111210425, 2002555833001, 4053162137837, 4948382940810, 7330381068003

    Aanraders bij dit product

    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X 1500VA 899,-
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 989,-
    APC UPS: Smart-UPS X 3000VA 2009,-

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 882490

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise garantie: 4 Year 24x7 MSA2K S64 VolCpy FC
    • Aantal jaar 4 jaar
    3879,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 3 year 4 hour 24x7 with DMRMSA2000 G3 Arrays Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U2E79E.
      Aantal jaar: 3 jaar, Service-uren (days
      x hours): 7x24, Responstijd: 4 uur
    5599,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3y 4h 24x7 MSA2000G3Arrays Proact
      Hewlett Packard Enterprise 3y 4h 24x7
      MSA2000G3Arrays Proact. Aantal jaar: 3
      jaar, Service-uren (days x hours): 7x24,
      Responstijd: 4 uur
    3739,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: 1Y, PW, 24x7, MSA2K S64 VolCpy FC SVC
    • Aantal jaar 1 jaar
    1489,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 5 year 24x7 MSA2000 G3
    • Aantal jaar 5 jaar
    4059,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise backup software: 2000 Modular Smart Array Snapshot 8 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular
      Smart Array Snapshot 8 Software LTU
    739,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise backup software: StorageWorks MSA2000 Snapshot 255 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise StorageWorks
      MSA2000 Snapshot 255 Software LTU
    2959,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise backup software: StorageWorks MSA2000 Snapshot 64 to 255 Upgrade Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise StorageWorks
      MSA2000 Snapshot 64 to 255 Upgrade
      Software LTU
    999,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
      Hewlett Packard Enterprise P2000 LFF
      Modular Smart Array Chassis. Opslag
      schijfgrootte: 3.5", Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SATA. Type
      behuizing: 2U
    2089,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 3830 - Zwart
    • Soort opslagserver
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 familie
    3719,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 3830 - Zwart, Zilver
    • Soort opslagserver
    • Type behuizing rack (2u)
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 familie
    4379,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise drive bay: P2000 LFF Drive Enclosure I/O Module
      Hewlett Packard Enterprise P2000 LFF
      Drive Enclosure I/O Module. Breedte: 635
      mm, Diepte: 736,6 mm, Hoogte: 254 mm
    809,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Lengte snoer:
      2 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    45,- excl. btw
    Voorraad 21
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A. Cable
      length: 15 m, Connector 1: LC, Connector
      2: LC, Core diameter: 50 µm, Full
      duplex, Cable colour: Blue
    36,- excl. btw
    Voorraad 27
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m. Lengte
      snoer: 15 m, Soort kabel: OFC,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 62,5 µm
    42,- excl. btw
    Voorraad 14
    Hewlett Packard Enterprise installatieservice: HP Installation Modular Smart Array and Enclosure Services
      Hewlett Packard Enterprise U8132E
    279,- excl. btw
    Voorraad 179
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: PCIe/1 x Fibre Channel
      Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x
      Fibre Channel. Hostinterface: PCIe.
      Ondersteunde server operating systems:
      Windows Server 2003,Windows Server 2008.
      Breedte: 355,6 mm, Diepte: 254 mm,
      Hoogte: 76,2 mm. Overdrachtssnelheid:
      8...
    589,- excl. btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: 82E 8Gb
      Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb.
      Hostinterface: PCIe, Output interface:
      SCSI. Ondersteunde server operating
      systems: Windows Server 2003,Windows
      Server 2008. Breedte: 355,6 mm, Diepte:
      254 mm, Hoogte: 76,2 mm....
    759,- excl. btw
    Voorraad 4
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: SC08e - Groen, Roestvrijstaal
      Hewlett Packard Enterprise SC08e.
      Hostinterface: PCI-E, Output interface:
      SAS. Kleur van het product: Groen,
      Roestvrijstaal, Bandbreedte: 48 Gbit/s,
      Data transfer snelheid (max): 6 Gbit/s.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    229,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: HP 300GB 6G SAS 10K rpm 2.5-inch Dual Port Enterprise Hard Disk Drive .....
    • Rotatiesnelheid harde schijf 10000 RPM
    • Harde schijf, omvang 2.5 "
    • Opslagcapaciteit harde schijf 300 GB
    141,- excl. btw
    Voorraad 151
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: HP 600GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Enterprise 3yr Wty .....
    • Rotatiesnelheid harde schijf 10000 RPM
    • Harde schijf, omvang 2.5 "
    • Opslagcapaciteit harde schijf 600 GB
    329,- excl. btw
    Voorraad 166
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: 900GB SAS, 10K (Sparepart)
    • Rotatiesnelheid harde schijf 10000 RPM
    • Harde schijf, omvang 2.5 "
    • Opslagcapaciteit harde schijf 900 GB
    247,- excl. btw
    Voorraad 128
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 5 year 4 hour 24x7 MSA2000 G3 Arrays Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U2D99E.
      Aantal jaar: 5 jaar, Service-uren (days
      x hours): 7x24, Responstijd: 4 uur
    5249,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise IT cursus: Care Pack Service for Storage Training
      Hewlett Packard Enterprise Care Pack
      Service for Storage Training
    939,- excl. btw
    Voorraad 178
    Hewlett Packard Enterprise switch: HP 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 6
    • Switch type managed
    4949,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: SN6000 Stackable 12-port Single Power FC Switch
      Hewlett Packard Enterprise SN6000
      Stackable 12-port Single Power FC Switch
    3739,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: SN6000C 8Gb 16-port Fibre Channel Switch
      Hewlett Packard Enterprise SN6000C 8Gb
      16-port Fibre Channel Switch
    10159,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: HP 82Q 8Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Intern
    909,- excl. btw
    Voorraad 7
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Intern
    299,- excl. btw
    Voorraad 8
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    327,- excl. btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise product: P2000 Array System Remote Snap Software E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Remote Snap Software E-LTU
    3749,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise product: P2000 Array System Snapshot 512 Software E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Snapshot 512 Software E-LTU
    4009,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise vergoeding: HP 3 year 24x7 MSA2000 G3
      Hewlett Packard Enterprise U2MR2E.
      Compatibiliteit: MSA2000 G3
    1720,- excl. btw
    Voorraad 182
    Hewlett Packard Enterprise opslagnetwerk tool: P2000 Array System Snapshot 512 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Snapshot 512 Software LTU
    4009,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise opslagnetwerk tool: P2000 Array System Remote Snap Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Remote Snap Software LTU
    3509,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks HP D2700 Disk Enclosure
      Hewlett Packard Enterprise AJ941A,
      StorageWorks. Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 12,5 TB. Type
      behuizing: Rack (2U). Gewicht: 24,49 kg,
      Minimale systeemeisen: Microsoft Windows
      2003; Microsoft Windows 2008; Novell...
    1810,- excl. btw
    Voorraad 4
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks HP StorageWorks P2000 G3 SAS MSA Dual Controller LFF Array System
      Hewlett Packard Enterprise AW593A,
      StorageWorks. Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 24 TB, Opslag
      schijf-interface: SATA. Type behuizing:
      Rack (2U). Gewicht: 19,2 kg. Afmetingen
      (BxDxH): 648 x 730 x 269 mm, Maat: 64,8
      cm...
    9099,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 DC-power SFF Chassis
      Hewlett Packard Enterprise P2000
      DC-power SFF Chassis
    8919,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise kabel: External Mini SAS 2m
      Hewlett Packard Enterprise External Mini
      SAS 2m. Lengte snoer: 2 m, Sexe:
      Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Zwart.
      Aansluiting 1: 1 x 26-pin SFF-8088,
      Aansluiting 2: 1 x 26-pin SFF-8088.
      Gewicht: 450 g
    54,- excl. btw
    Voorraad 44
    Hewlett Packard Enterprise switchcompnent: P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3
      10GbE iSCSI MSA Array System Controller.
      Veiligheid: RoHS2.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad,
      Bekabelingstechnologie: 10GbE iSCSI.
      Compatibiliteit: P2000 G3/MSA.
      Afmetingen (BxDxH): 304,8...
    4239,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • Lengte snoer 2 m
    29,- excl. btw
    Voorraad 37
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    295,- excl. btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    7996.89 EUR new
    HP P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Smart Array System
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular
    https://www.centralpoint.nl/disk-arrays/hewlett-packard-enterprise/p2000-g3-msa-fc-dual-controller-lff-modular-art-ap845b-num-4602009/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder