• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: SAN storage
    29989,-excl. btw 36286,69incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 15 maart 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 15 maart 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP848A SAN

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit

    Productcode: AP848A  |  EAN/UPC: 2002027090000
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit kenmerken

    HP P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit

    HP P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit

    Aanraders bij dit product

    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X 1500VA 869,- 1051,49
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1079,- 1305,59
    APC UPS: Smart-UPS X 3000VA 2079,- 2515,59

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 879110

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 3 year 4 hour 24x7 MSA 2000 G3 SAN Starter Kit Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U0X73E.
      Aantal jaar: 3 jaar, Service-uren (days
      x hours): 7x24, Responstijd: 4 uur
    5919,- excl. btw
    7161,99 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 4 year 6 hour call to repair 24x7 MSA 2000 G3 SAN Starter Kit Proactive Care .....
    • 4 jaar aantal jaar
    9799,- excl. btw
    11856,79 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise garantie: 3yNbdwDMRMSA2KG3 SANStrtrKitProAcCrSvc
    • 3 jaar aantal jaar
    4339,- excl. btw
    5250,19 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 3 year 6 hour call to repair 24x7 MSA 2000 G3 SAN Starter Kit Proactive Care .....
    • 3 jaar aantal jaar
    7399,- excl. btw
    8952,79 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise backup software: 2000 Modular Smart Array Snapshot 8 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular
      Smart Array Snapshot 8 Software LTU
    739,- excl. btw
    894,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise backup software: StorageWorks MSA2000 Snapshot 64 to 255 Upgrade Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise StorageWorks
      MSA2000 Snapshot 64 to 255 Upgrade
      Software LTU
    999,- excl. btw
    1208,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise backup software: 2000 Modular Smart Array Volume Copy Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular
      Smart Array Volume Copy Software LTU
    2469,- excl. btw
    2987,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 3830 - Zwart, Zilver
    • Opslagserver soort
    • Rack (2U) type behuizing
    • Intel® Xeon® E5 familie processorfamilie
    2639,- excl. btw
    3193,19 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 3830 - Zwart
    • Opslagserver soort
    • Intel® Xeon® E5 familie processorfamilie
    3749,- excl. btw
    4536,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise drive bay: P2000 LFF Drive Enclosure I/O Module
      Hewlett Packard Enterprise P2000 LFF
      Drive Enclosure I/O Module. Breedte: 635
      mm, Diepte: 736,6 mm, Hoogte: 254 mm
    809,- excl. btw
    978,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Blauw
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Cable length:
      2 m. Cable type: OFC, Connector 1: LC,
      Connector 2: LC, Core diameter: 62.5 µm
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 23
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 33
    Hewlett Packard Enterprise installatieservice: HP Installation Modular Smart Array and Enclosure Services
      Hewlett Packard Enterprise U8132E
    279,- excl. btw
    337,59 incl.btw
    Voorraad 179
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: PCIe/1 x Fibre Channel
      Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x
      Fibre Channel. Hostinterface: PCIe.
      Ondersteunde server operating systems:
      Windows Server 2003,Windows Server 2008.
      Breedte: 355,6 mm, Diepte: 254 mm,
      Hoogte: 76,2 mm. Overdrachtssnelheid:
      8...
    559,- excl. btw
    676,39 incl.btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: 82E 8Gb
      Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb.
      Hostinterface: PCIe, Output interface:
      SCSI. Ondersteunde server operating
      systems: Windows Server 2003,Windows
      Server 2008. Breedte: 355,6 mm, Diepte:
      254 mm, Hoogte: 76,2 mm....
    739,- excl. btw
    894,19 incl.btw
    Voorraad 4
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: P2000 G3
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3.
      Gewicht: 24,9 kg, Gewicht verpakking:
      30,8 kg. Afmetingen (BxDxH): 484,1 x
      617,7 x 87,8 mm, Afmetingen verpakking
      (BxDxH): 825,5 x 865,1 x 285,7 mm
    3739,- excl. btw
    4524,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: HP 300GB 6G SAS 10K rpm 2.5-inch Dual Port Enterprise Hard Disk Drive
    • 10000 RPM rotatiesnelheid harde schijf
    • 2.5 " harde schijf, omvang
    • 300 GB opslagcapaciteit harde schijf
    175,- excl. btw
    211,75 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: HP 600GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Enterprise 3yr Wty .....
    • 10000 RPM rotatiesnelheid harde schijf
    • 2.5 " harde schijf, omvang
    • 600 GB opslagcapaciteit harde schijf
    235,- excl. btw
    284,35 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise interne harde schijf: 500GB, 3G, SATA, 7.2K rpm, SFF, 2.5-inch - Zwart
    • U bespaart 27%
    • 7200 RPM rotatiesnelheid harde schijf
    • 2.5 " harde schijf, omvang
    • 500 GB opslagcapaciteit harde schijf
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 5yNbdwDMRMSA2KG3SANStrtrKitProAcCrSvc
      Hewlett Packard Enterprise
      5yNbdwDMRMSA2KG3SANStrtrKitProAcCrSvc
    7479,- excl. btw
    9049,59 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 4 year 4 hour 24x7 MSA 2000 G3 SAN Starter Kit Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U0X74E.
      Aantal jaar: 4 jaar, Service-uren (days
      x hours): 7x24, Responstijd: 4 uur
    7879,- excl. btw
    9533,59 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise IT cursus: Care Pack Service for Storage Training
      Hewlett Packard Enterprise Care Pack
      Service for Storage Training
    939,- excl. btw
    1136,19 incl.btw
    Voorraad 178
    Hewlett Packard Enterprise switch: HP 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch - Grijs
    • 6 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Managed network switch switch type
    4999,- excl. btw
    6048,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: SN6000C 8Gb 16-port Fibre Channel Switch
      Hewlett Packard Enterprise SN6000C 8Gb
      16-port Fibre Channel Switch
    9389,- excl. btw
    11360,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch
      Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power
      Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN
      Switch
    29209,- excl. btw
    35342,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: HP 82Q 8Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • Intern
    529,- excl. btw
    640,09 incl.btw
    Voorraad 14
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • Intern
    304,- excl. btw
    367,84 incl.btw
    Voorraad 22
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 8000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Fiber interface
    • Intern
    327,- excl. btw
    395,67 incl.btw
    Voorraad 7
    Hewlett Packard Enterprise netwerk switch module: Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class
      Hewlett Packard Enterprise AJ820A.
      Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s.
      Afmetingen (BxDxH): 381 x 298,5 x 85,9
      mm, Gewicht: 1,81 kg
    5479,- excl. btw
    6629,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk switch module: Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class
      Hewlett Packard Enterprise AJ821A.
      Switchingcapaciteit: 384 Gbit/s,
      Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s.
      Afmetingen (BxDxH): 381 x 298,5 x 85,9
      mm, Gewicht: 1,81 kg
    8449,- excl. btw
    10223,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise product: P2000 Array System Snapshot 512 Software E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Snapshot 512 Software E-LTU
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise product: P2000 Array System Remote Snap Software E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Remote Snap Software E-LTU
    3749,- excl. btw
    4536,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: P2000 LFF Modular Smart Array Chassis
      Hewlett Packard Enterprise P2000 LFF
      Modular Smart Array Chassis. Opslag
      schijfgrootte: 3.5", Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SATA. Type
      behuizing: 2U
    2509,- excl. btw
    3035,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise opslagnetwerk tool: P2000 Array System Remote Snap Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Remote Snap Software LTU
    1349,- excl. btw
    1632,29 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise opslagnetwerk tool: P2000 Array System Snapshot 512 Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise P2000 Array
      System Snapshot 512 Software LTU
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks HP D2700 Disk Enclosure
      Hewlett Packard Enterprise AJ941A,
      StorageWorks. Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 12,5 TB. Type
      behuizing: Rack (2U). Gewicht: 24,49 kg,
      Minimale systeemeisen: Microsoft Windows
      2003; Microsoft Windows 2008; Novell...
    1298,- excl. btw
    1570,58 incl.btw
    Voorraad 13
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 iSCSI MSA Dual Controller LFF Array System
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3
      iSCSI MSA Dual Controller LFF Array
      System. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 48 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type...
    6339,- excl. btw
    7670,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 SAS MSA Dual Controller SFF
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 SAS
      MSA Dual Controller SFF. Supported
      storage drive types: HDD, Maximum
      supported storage capacity: 24 TB,
      Storage drive interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Chassis type: Rack (2U)....
    9719,- excl. btw
    11759,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise kabel: External Mini SAS 2m
      Hewlett Packard Enterprise External Mini
      SAS 2m. Lengte snoer: 2 m, Sexe:
      Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Zwart.
      Aansluiting 1: 1 x 26-pin SFF-8088,
      Aansluiting 2: 1 x 26-pin SFF-8088.
      Gewicht: 450 g
    49,- excl. btw
    59,29 incl.btw
    Voorraad 12
    Hewlett Packard Enterprise switchcompnent: P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3
      10GbE iSCSI MSA Array System Controller.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad,
      Bekabelingstechnologie: 10GbE iSCSI.
      Veiligheid: RoHS2. Afmetingen (BxDxH):
      304,8 x 482,6 x 190,5 mm, Gewicht:...
    4239,- excl. btw
    5129,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Voorraad 28
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    295,- excl. btw
    356,95 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    36286.69 EUR new
    HP P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit
    https://www.centralpoint.nl/disk-arrays/hewlett-packard-enterprise/p2000-g3-fc-msa-dual-controller-virtualization-san-starter-kit-art-ap848a-num-5126428/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder