• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    6.614,-excl. btw 8.002,94incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 26 november 2019
    Gratis Verzending!
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: SAN storage
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 26 november 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise C8R15A SAN

    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Dual Controller SFF SAN

    Productcode: C8R15A
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Aanraders bij dit product
  • Productinformatie
  • Populair
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Dual Controller SFF SAN kenmerken

    HP MSA 2040 SAN Dual Controller SFF Storage

    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller SFF, HDD, SSD, 24 TB, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5", Rack (2U), 736 mm

    Changing storage needs for server customers now requires greater levels of performance and functionality at a lower cost of ownership. The next generation HP MSA 2040 Storage arrays raises the bar & uniquely addresses HP ProLiant customers' shared storage and data protection needs, reduces TCO while dramatically increasing performance using technologies such as Solid State Drives, Snap and Volume copy, Replication and SEDs.

    The MSA 2040 Storage arrays are positioned to provide an excellent value for customers needing increasing performance to support initiatives such as consolidation and virtualization. The MSA 2040 delivers this performance by leveraging new controller architecture with a new processor, four ports with 4GB cache per controller and using drive technologies such as SSDs.

    The MSA 2040 Storage ships standard with 64 Snapshots and Volume Copy enabled for increased data protection and allow replication with optional Remote Snap software between arrays (FC or iSCSI only).

    Simple: Flexible Architecture. Easy to Setup. Easy to Manage

    • Choice of 8Gb/16Gb FC, 1Gb/10GbE iSCSI and 12Gb SAS to match the configuration needs of infrastructure.


    Fast: The MSA 2040 Sets New Standards for $/IOPS in Entry SAN, 3x to 4x Today’s Competition

    • New high-performance Converged SAN controller and SAS controller offer 4X the performance of today's other entry-level SAN arrays.


    Futureproof: 2x the Bandwidth and the First Entry SAN with 16Gb FC

    • Choice of 8Gb/16Gb FC, 1Gb/10GbE iSCSI and 12Gb SAS to match the configuration needs of infrastructure.

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Dual Controller SFF SAN specificaties
    Design
    Type behuizing Rack (2U)
    Gewicht en omvang
    Diepte 660 mm
    Gewicht 26100 g
    Breedte 736 mm
    Hoogte 280 mm
    Netwerk
    Fibre Channel
    Opslagmedia
    Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit 24 TB
    Ondersteunde types opslag-drives HDD, SSD
    Opslagdrives geïnstalleerd
    Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI (SAS)
    Aantal storage drives ondersteund 24
    Opslag schijfgrootte 2.5 "
    Poorten & interfaces
    Host-poorten 8
    MPN & EAN
    MPN C8R15A
    EAN 4053162340220, 4948382995964, 8871119332878, 0887111933287, 2002786233007, 3609740147470, 3609740156090, 4017859102515

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Dual Controller SFF SAN specificaties
    Design
    Type behuizing Rack (2U)
    Gewicht en omvang
    Diepte 660 mm
    Gewicht 26100 g
    Breedte 736 mm
    Hoogte 280 mm
    Netwerk
    Fibre Channel Ja
    Opslagmedia
    Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit 24 TB
    Ondersteunde types opslag-drives HDD, SSD
    Opslagdrives geïnstalleerd Nee
    Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI (SAS)
    Aantal storage drives ondersteund 24
    Opslag schijfgrootte 2.5 "
    Poorten & interfaces
    Host-poorten 8
    MPN & EAN
    MPN C8R15A
    EAN 4053162340220, 4948382995964, 8871119332878, 0887111933287, 2002786233007, 3609740147470, 3609740156090, 4017859102515

    Populair

    Hewlett Packard Enterprise 4 Year 24x7 MSA2K S64 VolCpy FC Garantie
    • Aantal jaar 4 jaar
    3.888,- excl. btw
    4.704,48 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 3y 4h 24x7 MSA2000G3Arrays Proact Co-lokatiedienst
      Hewlett Packard Enterprise 3y 4h 24x7
      MSA2000G3Arrays Proact. Aantal jaar: 3
      jaar, Service-uren (hours x days): 24x7,
      Responstijd: 4 uur
    3.744,- excl. btw
    4.530,24 incl. btw
    Voorraad: 400
    Hewlett Packard Enterprise HP 3 year 4 hour 24x7 with DMRMSA2000 G3 Arrays Proactive Care .....
      Hewlett Packard Enterprise U2E79E.
      Aantal jaar: 3 jaar, Service-uren (hours
      x days): 24x7, Responstijd: 4 uur
    5.612,- excl. btw
    6.790,52 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 24x7, MSA2K S64 VolCpy FC SVC Garantie
    • Aantal jaar 1 jaar
    1.521,- excl. btw
    1.840,41 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 4Y, NBD, w/DMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC Garantie
    • Aantal jaar 4 jaar
    3.003,- excl. btw
    3.633,63 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise HP MSA 2040 SFF Chassis Behuizing - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise C8R10A.
      Opslag schijfgrootte: 2.5", Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS, Maximale
      opslagcapaciteit: 28,8 TB. Kleur van het
      product: Zwart, Rackcapaciteit: 2U.
      Overdrachtssnelheid: 16 Gbit/s....
    2.004,- excl. btw
    2.424,84 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m Coax kabel - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      3m. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1:
      SFP+, Aansluiting 2: SFP+. Gewicht: 220
      g. Aansluiting(en): SFP+
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Voorraad: 33
    Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m Coax kabel - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1:
      SFP+, Aansluiting 2: SFP+. Gewicht: 111
      g. Aansluiting(en): SFP+
    125,- excl. btw
    151,25 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector,...
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad: 43
    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Male connector
      / Male connector, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad: 28
    Hewlett Packard Enterprise HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full
      duplex, Kleur kabel: Blauw
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad: 2
    Hewlett Packard Enterprise HP Installation Modular Smart Array and Enclosure Services .....
      Hewlett Packard Enterprise U8132E.
      Compatibiliteit: MSA 20/30/50/60
    225,- excl. btw
    272,25 incl. btw
    Voorraad: 1009
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Controller Interfaceadapter
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS
      Controller. Output interface: SAS.
      Bedoeld voor: Server, Data transfer
      snelheid (max): 12 Gbit/s. Breedte:
      222,3 mm, Diepte: 64 mm, Hoogte: 143 mm.
      Compatibiliteit: HP MSA 2040
    4.423,- excl. btw
    5.351,83 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb Interfaceadapter
      Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb.
      Hostinterface: PCIe, Output interface:
      Fiber. Ondersteunde server operating
      systems: Windows Server 2003,Windows
      Server 2008. Breedte: 355,6 mm, Diepte:
      254 mm, Hoogte: 76,2 mm....
    1.035,- excl. btw
    1.252,35 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Interfaceadapter
      Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x
      Fibre Channel. Hostinterface: PCIe.
      Ondersteunde server operating systems:
      Windows Server 2003,Windows Server 2008.
      Breedte: 355,6 mm, Diepte: 254 mm,
      Hoogte: 76,2 mm. Overdrachtssnelheid:
      8...
    643,- excl. btw
    778,03 incl. btw
    Voorraad: 1
    Hewlett Packard Enterprise 900GB 6G SAS 10K SFF Interne harde schijf
    • HDD rotatiesnelheid 10000 RPM
    • HDD omvang 2.5 "
    • HDD capaciteit 900 GB
    300,- excl. btw
    363,- incl. btw
    Voorraad: 41
    Hewlett Packard Enterprise HP P2000 1TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port MDL Hard .....
    • HDD rotatiesnelheid 7200 RPM
    • HDD omvang 3.5 "
    • HDD capaciteit 1024 GB
    393,- excl. btw
    475,53 incl. btw
    Voorraad: 51
    Hewlett Packard Enterprise 300GB 6G SAS 10K SFF Interne harde schijf
    • HDD rotatiesnelheid 10000 RPM
    • HDD omvang 2.5 "
    • HDD capaciteit 300 GB
    264,- excl. btw
    319,44 incl. btw
    Voorraad: 24
    Hewlett Packard Enterprise HP 5 year 4 hour 24x7 MSA2000 G3 Arrays Proactive Care Service .....
      Hewlett Packard Enterprise U2D99E.
      Aantal jaar: 5 jaar, Service-uren (days
      x hours): 7x24, Responstijd: 4 uur
    5.260,- excl. btw
    6.364,60 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training IT cursus
      Hewlett Packard Enterprise Care Pack
      Service for Storage Training
    940,- excl. btw
    1.137,40 incl. btw
    Voorraad: 999
    Hewlett Packard Enterprise HP MSA 2040 1Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver Netwerk .....
      Hewlett Packard Enterprise C8S75A.
      Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 1000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: SFP+
    447,- excl. btw
    540,87 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 10Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack Netwerk tranceiver .....
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 10Gb
      Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+.
      Compatibele producten: HP MSA 2040,...
    1.342,- excl. btw
    1.623,82 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise HP 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 6
    • Switch type managed
    5.127,- excl. btw
    6.203,67 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 6Gb SAS Switch - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      6Gb SAS Switch. Switchingcapaciteit: 6
      Gbit/s. Rack-montage
    4.308,- excl. btw
    5.212,68 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 6Gb SAS Switch - Zwart
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
    • Geen power over ethernet (poe)
    2.200,- excl. btw
    2.662,- incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1000Q Netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 16000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    611,- excl. btw
    739,31 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise HP 82Q 8Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Intern
    924,- excl. btw
    1.118,04 incl. btw
    Voorraad: 2
    Hewlett Packard Enterprise QMH2572 Netwerkkaart - Groen
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 8000 Mbit/s
    • Intern
    315,- excl. btw
    381,15 incl. btw
    Voorraad: 1
    Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software E-LTU Product
      Hewlett Packard Enterprise MSA Remote
      Snap Software E-LTU
    4.539,- excl. btw
    5.492,19 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 512-Snapshot Software E-LTU Product
      Hewlett Packard Enterprise MSA
      512-Snapshot Software E-LTU
    5.184,- excl. btw
    6.272,64 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise HP 3 year 24x7 MSA2000 G3 Vergoeding
      Hewlett Packard Enterprise U2MR2E.
      Compatibiliteit: MSA2000 G3
    2.240,- excl. btw
    2.710,40 incl. btw
    Voorraad: 1008
    Hewlett Packard Enterprise HP MSA 2040 LFF Chassis Power rach-behuizing - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise C8R12A.
      Breedte: 660,4 mm, Diepte: 736,6 mm,
      Hoogte: 279,4 mm
    1.741,- excl. btw
    2.106,61 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise HP D2700 Disk Enclosure SAN
      Hewlett Packard Enterprise AJ941A,
      StorageWorks. Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 12,5 TB. Type
      behuizing: Rack (2U). Gewicht: 24,49 kg,
      Minimale systeemeisen: Microsoft Windows
      2003; Microsoft Windows 2008; Novell...
    3.148,- excl. btw
    3.809,08 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040.
      Ondersteunde types opslag-drives: HDD,
      SSD, Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 28,8 TB, Opslag
      schijf-interface: Serial Attached SCSI
      (SAS)
    4.953,- excl. btw
    5.993,13 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040.
      Ondersteunde types opslag-drives: HDD,
      Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit:
      72 TB, Opslag schijf-interface: Serial
      Attached SCSI (SAS)
    4.562,- excl. btw
    5.520,02 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise 2m Mini-SAS Kabel - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise 2m Mini-SAS.
      Aansluiting 1: Mini-SAS HD, Aansluiting
      2: Mini-SAS, Kleur van het product:
      Zwart. Lengte snoer: 2 m
    71,- excl. btw
    85,91 incl. btw
    Voorraad: 20
    Hewlett Packard Enterprise External Mini SAS 1m Kabel
      Hewlett Packard Enterprise External Mini
      SAS 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting
      1: 1 x 26-pin SFF-8088, Aansluiting 2: 1
      x 26-pin SFF-8088
    43,- excl. btw
    52,03 incl. btw
    Voorraad: 27
    Hewlett Packard Enterprise External Mini SAS 2m Kabel
      Hewlett Packard Enterprise External Mini
      SAS 2m. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting
      1: 1 x 26-pin SFF-8088, Aansluiting 2: 1
      x 26-pin SFF-8088
    70,- excl. btw
    84,70 incl. btw
    Voorraad: 33
    Hewlett Packard Enterprise HP BladeSystem c-Class 10GbE SFP+ to SFP+ 5m Direct Attach Copper .....
      Hewlett Packard Enterprise 537963-B21.
      Lengte snoer: 5 m, Aansluiting(en):
      SFP+, Geslacht connector: Male connector
      / Male connector
    122,- excl. btw
    147,62 incl. btw
    Voorraad: 18
    Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software LTU Software licentie
      Hewlett Packard Enterprise MSA Remote
      Snap Software LTU. Softwaretype: Doos
    4.539,- excl. btw
    5.492,19 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise HP MSA 400GB 6G SAS Main End SFF(2.5in) Ent Mainstream 3yr Wty .....
    • SSD capaciteit 400 GB
    • SSD-vormfactor 2.5"
    • Intern
    2.240,- excl. btw
    2.710,40 incl. btw
    Voorraad: 8
    Hewlett Packard Enterprise HP MSA 800GB 6G SAS Main End SFF(2.5in) Ent Mainstream 3yr Wty .....
    • SSD capaciteit 800 GB
    • SSD-vormfactor 2.5"
    • Intern
    4.241,- excl. btw
    5.131,61 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC Netwerkkabel
    • Lengte snoer 3 m
    103,- excl. btw
    124,63 incl. btw
    Voorraad: 21
    Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC Netwerkkabel
    • Lengte snoer 1.2 m
    115,- excl. btw
    139,15 incl. btw
    Voorraad: 49
    Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC Netwerkkabel
    • Lengte snoer 0.65 m
    108,- excl. btw
    130,68 incl. btw
    Voorraad: 18

    Aanraders bij dit product

    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X 3000VA 2.179,- 2.636,59
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1.205,- 1.458,05
    APC UPS: Smart-UPS X 1500VA 974,- 1.178,54
    Andere klanten kochten ook:
    Hewlett Packard Enterprise 900GB 6G SAS 10K SFF .....
    300,- excl. btw 363,- incl. btw
    Hewlett Packard Enterprise 16GB (1x16GB), DDR4-2133 .....
    327,- excl. btw 395,67 incl. btw
    Hewlett Packard Enterprise 4 Year 24x7 MSA2K S64 .....
    3.888,- excl. btw 4.704,48 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 665523

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 304

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise 4 Year 24x7 MSA2K S64 VolCpy FC Garantie
    • Aantal jaar 4 jaar
    3.888,- excl. btw
    4.704,48 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 3y 4h 24x7 MSA2000G3Arrays Proact Co-lokatiedienst
      Hewlett Packard Enterprise 3y 4h 24x7
      MSA2000G3Arrays Proact. Aantal jaar: 3
      jaar, Service-uren (hours x days): 24x7,
      Responstijd: 4 uur
    3.744,- excl. btw
    4.530,24 incl. btw
    Voorraad: 400
    Hewlett Packard Enterprise HP 3 year 4 hour 24x7 with DMRMSA2000 G3 Arrays Proactive Care .....
      Hewlett Packard Enterprise U2E79E.
      Aantal jaar: 3 jaar, Service-uren (hours
      x days): 24x7, Responstijd: 4 uur
    5.612,- excl. btw
    6.790,52 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 24x7, MSA2K S64 VolCpy FC SVC Garantie
    • Aantal jaar 1 jaar
    1.521,- excl. btw
    1.840,41 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 4Y, NBD, w/DMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC Garantie
    • Aantal jaar 4 jaar
    3.003,- excl. btw
    3.633,63 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise HP MSA 2040 SFF Chassis Behuizing - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise C8R10A.
      Opslag schijfgrootte: 2.5", Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS, Maximale
      opslagcapaciteit: 28,8 TB. Kleur van het
      product: Zwart, Rackcapaciteit: 2U.
      Overdrachtssnelheid: 16 Gbit/s....
    2.004,- excl. btw
    2.424,84 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m Coax kabel - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      3m. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1:
      SFP+, Aansluiting 2: SFP+. Gewicht: 220
      g. Aansluiting(en): SFP+
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Voorraad: 33
    Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m Coax kabel - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1:
      SFP+, Aansluiting 2: SFP+. Gewicht: 111
      g. Aansluiting(en): SFP+
    125,- excl. btw
    151,25 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector,...
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad: 43
    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Male connector
      / Male connector, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad: 28
    Hewlett Packard Enterprise HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full
      duplex, Kleur kabel: Blauw
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad: 2
    Hewlett Packard Enterprise HP Installation Modular Smart Array and Enclosure Services .....
      Hewlett Packard Enterprise U8132E.
      Compatibiliteit: MSA 20/30/50/60
    225,- excl. btw
    272,25 incl. btw
    Voorraad: 1009
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Controller Interfaceadapter
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS
      Controller. Output interface: SAS.
      Bedoeld voor: Server, Data transfer
      snelheid (max): 12 Gbit/s. Breedte:
      222,3 mm, Diepte: 64 mm, Hoogte: 143 mm.
      Compatibiliteit: HP MSA 2040
    4.423,- excl. btw
    5.351,83 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb Interfaceadapter
      Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb.
      Hostinterface: PCIe, Output interface:
      Fiber. Ondersteunde server operating
      systems: Windows Server 2003,Windows
      Server 2008. Breedte: 355,6 mm, Diepte:
      254 mm, Hoogte: 76,2 mm....
    1.035,- excl. btw
    1.252,35 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Interfaceadapter
      Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x
      Fibre Channel. Hostinterface: PCIe.
      Ondersteunde server operating systems:
      Windows Server 2003,Windows Server 2008.
      Breedte: 355,6 mm, Diepte: 254 mm,
      Hoogte: 76,2 mm. Overdrachtssnelheid:
      8...
    643,- excl. btw
    778,03 incl. btw
    Voorraad: 1
    Hewlett Packard Enterprise 900GB 6G SAS 10K SFF Interne harde schijf
    • HDD rotatiesnelheid 10000 RPM
    • HDD omvang 2.5 "
    • HDD capaciteit 900 GB
    300,- excl. btw
    363,- incl. btw
    Voorraad: 41
    Hewlett Packard Enterprise HP P2000 1TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port MDL Hard .....
    • HDD rotatiesnelheid 7200 RPM
    • HDD omvang 3.5 "
    • HDD capaciteit 1024 GB
    393,- excl. btw
    475,53 incl. btw
    Voorraad: 51
    Hewlett Packard Enterprise 300GB 6G SAS 10K SFF Interne harde schijf
    • HDD rotatiesnelheid 10000 RPM
    • HDD omvang 2.5 "
    • HDD capaciteit 300 GB
    264,- excl. btw
    319,44 incl. btw
    Voorraad: 24
    Hewlett Packard Enterprise HP 5 year 4 hour 24x7 MSA2000 G3 Arrays Proactive Care Service .....
      Hewlett Packard Enterprise U2D99E.
      Aantal jaar: 5 jaar, Service-uren (days
      x hours): 7x24, Responstijd: 4 uur
    5.260,- excl. btw
    6.364,60 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training IT cursus
      Hewlett Packard Enterprise Care Pack
      Service for Storage Training
    940,- excl. btw
    1.137,40 incl. btw
    Voorraad: 999
    Hewlett Packard Enterprise HP MSA 2040 1Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver Netwerk .....
      Hewlett Packard Enterprise C8S75A.
      Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 1000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: SFP+
    447,- excl. btw
    540,87 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 10Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack Netwerk tranceiver .....
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 10Gb
      Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+.
      Compatibele producten: HP MSA 2040,...
    1.342,- excl. btw
    1.623,82 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise HP 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 6
    • Switch type managed
    5.127,- excl. btw
    6.203,67 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 6Gb SAS Switch - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      6Gb SAS Switch. Switchingcapaciteit: 6
      Gbit/s. Rack-montage
    4.308,- excl. btw
    5.212,68 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 6Gb SAS Switch - Zwart
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
    • Geen power over ethernet (poe)
    2.200,- excl. btw
    2.662,- incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1000Q Netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 16000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    611,- excl. btw
    739,31 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise HP 82Q 8Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Intern
    924,- excl. btw
    1.118,04 incl. btw
    Voorraad: 2
    Hewlett Packard Enterprise QMH2572 Netwerkkaart - Groen
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 8000 Mbit/s
    • Intern
    315,- excl. btw
    381,15 incl. btw
    Voorraad: 1
    Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software E-LTU Product
      Hewlett Packard Enterprise MSA Remote
      Snap Software E-LTU
    4.539,- excl. btw
    5.492,19 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 512-Snapshot Software E-LTU Product
      Hewlett Packard Enterprise MSA
      512-Snapshot Software E-LTU
    5.184,- excl. btw
    6.272,64 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise HP 3 year 24x7 MSA2000 G3 Vergoeding
      Hewlett Packard Enterprise U2MR2E.
      Compatibiliteit: MSA2000 G3
    2.240,- excl. btw
    2.710,40 incl. btw
    Voorraad: 1008
    Hewlett Packard Enterprise HP MSA 2040 LFF Chassis Power rach-behuizing - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise C8R12A.
      Breedte: 660,4 mm, Diepte: 736,6 mm,
      Hoogte: 279,4 mm
    1.741,- excl. btw
    2.106,61 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise HP D2700 Disk Enclosure SAN
      Hewlett Packard Enterprise AJ941A,
      StorageWorks. Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 12,5 TB. Type
      behuizing: Rack (2U). Gewicht: 24,49 kg,
      Minimale systeemeisen: Microsoft Windows
      2003; Microsoft Windows 2008; Novell...
    3.148,- excl. btw
    3.809,08 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040.
      Ondersteunde types opslag-drives: HDD,
      SSD, Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 28,8 TB, Opslag
      schijf-interface: Serial Attached SCSI
      (SAS)
    4.953,- excl. btw
    5.993,13 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040.
      Ondersteunde types opslag-drives: HDD,
      Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit:
      72 TB, Opslag schijf-interface: Serial
      Attached SCSI (SAS)
    4.562,- excl. btw
    5.520,02 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise 2m Mini-SAS Kabel - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise 2m Mini-SAS.
      Aansluiting 1: Mini-SAS HD, Aansluiting
      2: Mini-SAS, Kleur van het product:
      Zwart. Lengte snoer: 2 m
    71,- excl. btw
    85,91 incl. btw
    Voorraad: 20
    Hewlett Packard Enterprise External Mini SAS 1m Kabel
      Hewlett Packard Enterprise External Mini
      SAS 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting
      1: 1 x 26-pin SFF-8088, Aansluiting 2: 1
      x 26-pin SFF-8088
    43,- excl. btw
    52,03 incl. btw
    Voorraad: 27
    Hewlett Packard Enterprise External Mini SAS 2m Kabel
      Hewlett Packard Enterprise External Mini
      SAS 2m. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting
      1: 1 x 26-pin SFF-8088, Aansluiting 2: 1
      x 26-pin SFF-8088
    70,- excl. btw
    84,70 incl. btw
    Voorraad: 33
    Hewlett Packard Enterprise HP BladeSystem c-Class 10GbE SFP+ to SFP+ 5m Direct Attach Copper .....
      Hewlett Packard Enterprise 537963-B21.
      Lengte snoer: 5 m, Aansluiting(en):
      SFP+, Geslacht connector: Male connector
      / Male connector
    122,- excl. btw
    147,62 incl. btw
    Voorraad: 18
    Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software LTU Software licentie
      Hewlett Packard Enterprise MSA Remote
      Snap Software LTU. Softwaretype: Doos
    4.539,- excl. btw
    5.492,19 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise HP MSA 400GB 6G SAS Main End SFF(2.5in) Ent Mainstream 3yr Wty .....
    • SSD capaciteit 400 GB
    • SSD-vormfactor 2.5"
    • Intern
    2.240,- excl. btw
    2.710,40 incl. btw
    Voorraad: 8
    Hewlett Packard Enterprise HP MSA 800GB 6G SAS Main End SFF(2.5in) Ent Mainstream 3yr Wty .....
    • SSD capaciteit 800 GB
    • SSD-vormfactor 2.5"
    • Intern
    4.241,- excl. btw
    5.131,61 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC Netwerkkabel
    • Lengte snoer 3 m
    103,- excl. btw
    124,63 incl. btw
    Voorraad: 21
    Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC Netwerkkabel
    • Lengte snoer 1.2 m
    115,- excl. btw
    139,15 incl. btw
    Voorraad: 49
    Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC Netwerkkabel
    • Lengte snoer 0.65 m
    108,- excl. btw
    130,68 incl. btw
    Voorraad: 18

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    MSA 2040 SAN Dual Controller SFF
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    8002.94 EUR new
    HP MSA 2040 SAN Dual Controller SFF Storage
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Dual Controller SFF SAN Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Dual Controller SFF SAN
    https://www.centralpoint.nl/disk-arrays/hewlett-packard-enterprise/msa-2040-san-dual-controller-sff-art-c8r15a-num-4597295/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder