• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Controllers van HP (4 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Hp : Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR
    (J8177D)
      Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR
    289,- excl. btw
    349,69 incl.btw
    Hp : Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
    (J9150D)
      Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
    959,- excl. btw
    1160,39 incl.btw
    Hp controller: HPE Smart Array E208e-p SR Gen10 (8 External Lanes/No Cache) 12G SAS PCIe Plug-in Controller
    299,- excl. btw
    361,79 incl.btw
    Voorraad 3
    Hp : IEEE 1394b FireWire PCIe Card
    (G8U41AV)
      HP IEEE 1394b FireWire PCIe Card
    71,- excl. btw
    85,91 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder