• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Controllers (193 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Aten controller: US424
    (US424-AT)
      Aten US424. Soort aansluiting: USB
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 105
    Gratis verzending
    Delock controller: Controller SATA, 4 port w/ Raid
    (70154)
      DeLOCK Controller SATA, 4 port w / Raid. Soort aansluiting: 32-Bit PCI 2.2
    34,- excl. btw
    41,14 incl.btw
    Voorraad 15
    Gratis verzending
    Cisco : Card/LSI 2008 SAS Raid Mezzanine f C220
    bespaar
    174,60
    (UCSC-RAID-11-C220=)
      Card / LSI 2008 SAS Raid Mezzanine f C220
    349,- excl. btw
    422,29 incl.btw
    Delock controller: SATA II PCI Express Card
    (70137)
      DeLOCK SATA II PCI Express Card. Soort aansluiting: PCI Express x1
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 39
    Sweex controller: 1 Port External SATA II PCI Express Card
    (PU201)
      Sweex 1 Port External SATA II PCIe Card
    7,- excl. btw
    8,47 incl.btw
    Voorraad 100
    Gratis verzending
    Cisco : 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+ LC
    (DS-SFP-FC16G-SW=)
      16 Gbps Fibre Channel SW SFP+ LC
    165,- excl. btw
    199,65 incl.btw
    Voorraad 24
    Gratis verzending
    Cisco : Din Rail kit for the IR809
    (IR809-DINRAIL=)
      Din Rail kit for the IR809
    66,- excl. btw
    79,86 incl.btw
    Gratis verzending
    Ibm : Lenovo SAS Raid Controller Module Battery
    (00Y3447)
      Lenovo SAS Raid Controller Module Battery
    559,- excl. btw
    676,39 incl.btw
    Voorraad 143
    Sweex controller: 1 Port External eSATA II Expresscard
    (PU211)
      Sweex 1 Port External SATA II Express Card
    7,- excl. btw
    8,47 incl.btw
    Voorraad 100
    Dawicontrol controller: DC-FW400 SE
    (DC-FW400 SE BLISTER)
      Dawicontrol DC-FW400 SE. Soort aansluiting: FireWire
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    Delock controller: Controller UDMA 133 Raid
    (70098)
      DeLOCK Controller UDMA 133 Raid. Soort aansluiting: 32-Bit PCI 2.2
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Dawicontrol controller: DC-5200
    (DC-5200 RAID BLISTER)
      Dawicontrol DC-5200. Soort aansluiting: eSATA
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Voorraad 13
    Gratis verzending
    Dawicontrol controller: DC-7210
    (DC-7210 RAID)
      Dawicontrol DC-7210
    66,- excl. btw
    79,86 incl.btw
    Voorraad 16
    Gratis verzending
    Fujitsu controller: RAID Controller SAS 6G 0/1 Lynx
    (S26361-F3554-L8)
      Fujitsu RAID Controller SAS 6G 0 / 1 Lynx. Soort aansluiting controller: Serial Attached SCSI 2, Soort aansluiting: PCI Express x4
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Adaptec controller: AFM 600
    (2269700-R)
      Adaptec AFM 600
    229,- excl. btw
    277,09 incl.btw
    Voorraad 79
    Gratis verzending
    Cisco : 1000BASE-LX 100M Dual Rate SFP trnscvr
    (GLC-GE-DR-LX=)
      1000BASE-LX 100M Dual Rate SFP trnscvr
    1029,- excl. btw
    1245,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco : SFP WDM 850nm LC up to 500m
    (SFP-WDM-850-0500=)
      SFP WDM 850nm LC up to 500m
    255,- excl. btw
    308,55 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco : P2-HM HD Host Module
    (4008281)
      P2-HM HD Host Module
    269,- excl. btw
    325,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco : Port Expander Card mezz for VIC 1240 mod
    (UCSB-MLOM-PT-01=)
      Port Expander Card mezz for VIC 1240 mod
    • U bespaart 27%
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Adaptec controller: RAID 51245
    (2268200-R)
      Adaptec RAID 51245. Soort aansluiting controller: PCI Express x8
    1019,- excl. btw
    1232,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco : P2-HD-RXR-SA HD Dual Rev Rx 5-90MHz Std
    (4012718)
      P2-HD-RXR-SA HD Dual Rev Rx 5-90MHz Std
    1449,- excl. btw
    1753,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco : Nexus 3064-X Rev Airflow (port side int
    (N3K-C3064-X-BA-L3)
      Nexus 3064-X Rev Airflow (port side int
    22109,- excl. btw
    26751,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Qnap : Turbo NAS IS-400P, Industriele NAS en iSCSI appliance, excl. diskdrive
    (IS-400)
      Turbo NAS IS-400P, Industriele NAS en iSCSI appliance, excl. diskdrive
    829,- excl. btw
    1003,09 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Huawei : AC6005-8-8AP Bundle 8APAC
    (02356816)
      AC6005-8-8AP Bundle 8APAC
    1539,- excl. btw
    1862,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Dell controller: iSCSI Controller Card for 16G SAS HDD w/ Cable
    (403-BBFS)
      DELL 403-BBFS. Soort aansluiting controller: SAS
    2899,- excl. btw
    3507,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Ibm : SystStorage DS3200 dual
    (172622T)
      SystStorage DS3200 dual
    3119,- excl. btw
    3773,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco : MDS 9148 8-PORT 4GBPS FC OPTIC UPGRADE
    (M9148PL8-4G-SFP=)
      MDS 9148 8-PORT 4GBPS FC OPTIC UPGRADE
    5849,- excl. btw
    7077,29 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder