• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Alle producten van Brocade eenvoudig online kopen: een grote keuze, scherpe prijs én snelle levering. Bovendien is de verzending altijd gratis.

    Wij zijn Centralpoint, de grootste zakelijke IT-leverancier van de Benelux

    Je vindt in onze webshop niet alleen de nieuwste, populaire Brocade producten, maar ook de minder bekende. Uiteraard met volledige garantie. Heb je advies nodig of vragen over een specifiek Brocade product? Neem dan gerust contact met ons op via telefoon, e-mail of live chat. We helpen je graag.

    Support gegevens
    Support gegevens Brocade

    Top Brocade producten

    Brocade 10G-XFP-LR, 1310nm, up to 10km Netwerk tranceiver module - Refurbished B-Grade
    Refurbished B-Grade
    (10G-XFP-LR-R4)
    8,50 excl. btw
    Voorraad: 100
    Levertijd: 1 werkdag
    Brocade Fibre Channel Switch with 64x 8Gbps SW SFP - Refurbished B-Grade
    Refurbished B-Grade
    (HD-5320-0008-R4)
    359,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Brocade Fastiron Edge X448 wich Base L3 switch - Refurbished B-Grade
    Refurbished B-Grade
    (FEXX448+2XG-R4)
    95,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Brocade ServerIron ADX 10000 Application Accelerator - Refurbished B-Grade
    Refurbished B-Grade
    (SI-10K-R4)
    75,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    • Meer dan
      2.200.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder