• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Alle producten van ATOP eenvoudig online kopen: een grote keuze, scherpe prijs én snelle levering. Bovendien is de verzending altijd gratis.

    Wij zijn Centralpoint, de grootste zakelijke IT-leverancier van de Benelux

    U vindt in onze webshop niet alleen de nieuwste, populaire ATOP producten, maar ook de minder bekende. Uiteraard met volledige garantie. Heeft u advies nodig of vragen over een specifiek ATOP product? Neem dan gerust contact met ons op via telefoon, e-mail of live chat. We helpen u graag.

    CATEGORIEËN ATOP

    Top ATOP producten

    ATOP : Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF
    (MA-SFP-1GB-SX-C)
    29,- excl. btw
    Voorraad 48
    Levertijd: 1 werkdag
    ATOP : Compatible 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
    (J9150D-C)
    67,- excl. btw
    Voorraad 152
    Levertijd: 1 werkdag
    ATOP : Compatible 10GBASE-SR SFP Module
    (SFP-10G-SR-C)
    61,- excl. btw
    Voorraad 33
    Levertijd: 1 werkdag
    ATOP : Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce
    (GLC-LH-SMD-C)
    33,- excl. btw
    Voorraad 13
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    • Meer dan
      1.900.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    Persoonlijk advies nodig?

    088 - 4 300 300
    Werkdagen van 08:30 – 17:30 uur

    Verstuur bericht
    naar verkoop@centralpoint.nl of via ons contactformulier.

    Chat direct
    via onze Live chat of via WhatsApp

    Nederland
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder